Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Wilt u deze vastgoedaanbieding graag bezoeken?
Op het zuid-west gelegen dit appartement90,02 m², gebouwd in 2024, in een flatgebouw van 5 verdiepingen bevat 4 kamers waarvan 3 slaapkamers, 1 badkamer en 1 WC. Dit appartement heeft van een woonkamer 37,59 m², van een Open keuken, van een balkon, van een kelder en van een parkeerplaats. Zij bevindt zich op de 4de de verdieping met lift. Verwarming : "electric radiator". andere : digicode, kabeltelevisie. Honoraria : 2.74.
Deze tekst is een automatische vertaling.
Referentie aanbieding : 86351715
Energieprestatieadvies (EPA)
B
Index voor de uitstoot van broeikasgassen
B
De eigenaar heeft niet het juiste adres van de woning verstrekt. De genoemde locatie is bij benadering.
Over de prijs
1 500 000 €
Kosten inclusief btw ten laste van de koper : 2,74% van de prijs van het onroerend goed exclusief kosten
Prijs van het onroerend goed exclusief kosten : 1 460 000 €
Over het mede-eigendom
Het mede-eigendom omvat 97 eenheden voor een gemiddeld jaarlijks bedrag in het voorlopige budget voor de onderhoudskosten van 3.300 €
Georisico's
Informatie over de risico's waaraan dit pand is blootgesteld is beschikbaar op de website Géorisques https://www.georisques.gouv.fr
Door het bovenstaande nummer te gebruiken of op «Contact» te klikken, accepteert u de Algemene Voorwaarden en gaat u akkoord met het gebruik van onze , waarvan u uw toestemming te allen tijde kunt intrekken.
54 AVENUE DE LA MOTTE PICQUET
75015 Parijs 15e
Deze advertentie is aan uw favorieten toegevoegd