Om optimaal te browsen, adviseren wij u om een andere browser te kiezen

Appartement • Croulebarbe, Parijs 13e • 1 300 000 €
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  104 m²

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot

Appartement • Croulebarbe, Parijs 13e
1 300 000 €
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  104 m²
Delen

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Luxe appartementen / penthouses te koop in Croulebarbe
Luxe appartementen / penthouses te koop in Croulebarbe Luxe appartementen / penthouses te koop in Croulebarbe
Alle foto's bekijken

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Sluit

Appartement
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  104 m²
1 300 000 €

Sluit

Aanbevolen

  • Terras
  • Balkon
  • Conciërge
  • Rustig
  • Kelder

In een rustige buurt, op het west gelegen dit appartement104 m², gebouwd in 1898 Duplex, in een flatgebouw van 5 verdiepingen bestaat uit 6 kamers waarvan 4 slaapkamers, 2 badkamers en 2 WC's. Dit appartement is uitgerust van van een woonkamer, van een Geen keuken, van een balkon, van een terras en van een kelder. Zij bevindt zich op de 1ste de verdieping. Verwarming : Electrisch. andere : Bewaker. Honoraria : 5.

Deze tekst is een automatische vertaling.

Referentie aanbieding : FR75MP-97935

Pak het plan

Algemene kenmerken

    • Oriëntatie west
    • 5 Verdiepingen tellende gebouwen
    • Rustig
    • Op de 1e verdieping
    • Bouwjaar 1898
    • 6 Ruimtes

Ontwikkeling van het pand

    • 1 Balkon 20 m²
    • Inkomhal
    • Niet gemeubeld
    • 2 Aantal badkamers
    • Kelder
    • 4 Slaapkamers
    • Verwarming electrisch
    • Woonkamer
    • 2 Toilet
    • 1 Aantal doucheruimte

Energielabel

Energieprestatieadvies (EPA)

F

Index voor de uitstoot van broeikasgassen

C

Woning met overmatig energieverbuik

Bekijk de details

Ontdek de omgeving

De eigenaar heeft niet het juiste adres van de woning verstrekt. De genoemde locatie is bij benadering.

Krijg het adres van de woning
Print de kaart van dit vastgoed uit

Over de prijs

1 300 000 €
Kosten inclusief btw ten laste van de koper : 5% van de prijs van het onroerend goed exclusief kosten
Prijs van het onroerend goed exclusief kosten : 1 238 095 €

Makelaarskosten

Georisico's

Informatie over de risico's waaraan dit pand is blootgesteld is beschikbaar op de website Géorisques https://www.georisques.gouv.fr

Meld deze geclassificeerde

Financiering

  • Duur van onze lening
    De gegevens in deze simulator zijn indicatief en niet contractueel.
  • Deze simulatie is bedoeld ter informatie en is gebaseerd op gemiddelde marktprijzen.
  • Aanvraag van informatie

    Bericht verzonden op

    Zie telefoon

    Door het bovenstaande nummer te gebruiken of op «Contact» te klikken, accepteert u de Algemene Voorwaarden en gaat u akkoord met het gebruik van onze , waarvan u uw toestemming te allen tijde kunt intrekken.

    42 bd DU MONTPARNASSE

    75015 Parijs 15e

    Het kantoor Breteuil Montparnasse beschikt over 16 exclusieve vastgoedaanbiedingen

    Deze advertentie is aan uw favorieten toegevoegd

    © 2026 - BellesDemeures.com