Om optimaal te browsen, adviseren wij u om een andere browser te kiezen

Appartement • République-Saint Ambroise, Parijs 11e • 1 100 000 €
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  128 m²

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot

Appartement • République-Saint Ambroise, Parijs 11e
1 100 000 €
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  128 m²
Delen

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Luxe appartementen / penthouses te koop in République-Saint Ambroise
Luxe appartementen / penthouses te koop in République-Saint Ambroise Luxe appartementen / penthouses te koop in République-Saint Ambroise
Alle foto's bekijken

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Sluit

Appartement
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  128 m²
1 100 000 €

Sluit

Aanbevolen

  • Balkon
  • Lift
  • Jardin
  • Conciërge
  • Rustig

In een rustige buurt, dit appartement128 m², gebouwd in 1977, in een flatgebouw van 8 verdiepingen bevat 5 kamers waarvan 3 slaapkamers, 2 badkamers en 3 WC's. Dit appartement heeft van een eetkamer, van een Aparte en ingericht keuken, van 2 balkons en van een kelder. Zij bevindt zich op de 1ste de verdieping met lift. Verwarming : Centraal. andere : intercom, digicode, Bewaker. Honoraria : 4.761905.

Deze tekst is een automatische vertaling.

Referentie aanbieding : 1093

Pak het plan

Algemene kenmerken

    • Rustig
    • Op de 1e verdieping
    • Bouwjaar 1977
    • 5 Ruimtes
    • 8 Verdiepingen tellende gebouwen

Ontwikkeling van het pand

    • 2 Balkons
    • 3 Slaapkamers
    • 1 Aantal doucheruimte
    • Kelder
    • 3 Toilet
    • 2 Aantal badkamers
    • Eetkamer
    • Verwarming centraal

Toegang

    • Intercom

Energielabel

Energieprestatieadvies (EPA)

D

Index voor de uitstoot van broeikasgassen

B

Bekijk de details

Ontdek de omgeving

De eigenaar heeft niet het juiste adres van de woning verstrekt. De genoemde locatie is bij benadering.

Krijg het adres van de woning
Print de kaart van dit vastgoed uit

Over de prijs

1 100 000 €
Kosten inclusief btw ten laste van de koper : 4,761905% van de prijs van het onroerend goed exclusief kosten
Prijs van het onroerend goed exclusief kosten : 1 050 000 €

Over het mede-eigendom

Het mede-eigendom omvat 123 eenheden voor een gemiddeld jaarlijks bedrag in het voorlopige budget voor de onderhoudskosten van 8.400 €

Vereniging van eigenaren : Pas de procédure en cours

Georisico's

Informatie over de risico's waaraan dit pand is blootgesteld is beschikbaar op de website Géorisques https://www.georisques.gouv.fr

Meld deze geclassificeerde

Financiering

  • Duur van onze lening
    De gegevens in deze simulator zijn indicatief en niet contractueel.
  • Deze simulatie is bedoeld ter informatie en is gebaseerd op gemiddelde marktprijzen.
  • Aanvraag van informatie

    Bericht verzonden op

    Zie telefoon

    Door het bovenstaande nummer te gebruiken of op «Contact» te klikken, accepteert u de Algemene Voorwaarden en gaat u akkoord met het gebruik van onze , waarvan u uw toestemming te allen tijde kunt intrekken.

    SECURITE GESTION PLUS

    34 GRAND RUE

    13013 Marseille 13ème

    Het kantoor SECURITE GESTION PLUS beschikt over 4 exclusieve vastgoedaanbiedingen

    Deze advertentie is aan uw favorieten toegevoegd

    © 2026 - BellesDemeures.com