Om optimaal te browsen, adviseren wij u om een andere browser te kiezen

Appartement • République-Saint Ambroise, Parijs 11e • 1 144 000 €
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  117 m²

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot

Appartement • République-Saint Ambroise, Parijs 11e
1 144 000 €
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  117 m²
Delen

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Luxe appartementen / penthouses te koop in République-Saint Ambroise
Luxe appartementen / penthouses te koop in République-Saint Ambroise Luxe appartementen / penthouses te koop in République-Saint Ambroise
Alle foto's bekijken

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Sluit

Appartement
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  117 m²
1 144 000 €

Sluit

Aanbevolen

  • Lift
  • Kelder 6 m²

Op het west gelegen dit appartement117 m², gebouwd in 1850, in een flatgebouw van 6 verdiepingen bevat 5 kamers waarvan 3 slaapkamers, 1 badkamer en 1 WC. Dit appartement heeft van een eetkamer 18 m², van een Aparte keuken en van een kelder6 m². Zij bevindt zich op de 1ste de verdieping met lift. Verwarming : "radiator". andere : intercom, digicode, parketvloer, openhaard. Honoraria : 4.

Deze tekst is een automatische vertaling.

Referentie aanbieding : Boulevard Beaumarchais

Pak het plan

Algemene kenmerken

    • Oriëntatie west
    • Op de 1e verdieping
    • Bouwjaar 1850
    • Op te frissen
    • 6 Verdiepingen tellende gebouwen
    • 5 Ruimtes

Ontwikkeling van het pand

    • Kelder 6 m²
    • 3 Slaapkamers
    • Open haard
    • 1 Aantal doucheruimte
    • Eetkamer 18 m²
    • 1 Toilet
    • Parket
    • 1 Aantal badkamers

E

Index voor de uitstoot van broeikasgassen

E

Bekijk de details

Ontdek de omgeving
Print de kaart van dit vastgoed uit

Over de prijs

1 144 000 €
Kosten inclusief btw ten laste van de koper : 4% van de prijs van het onroerend goed exclusief kosten
Prijs van het onroerend goed exclusief kosten : 1 100 000 €

Over het mede-eigendom

Het mede-eigendom omvat 30 eenheden voor een gemiddeld jaarlijks bedrag in het voorlopige budget voor de onderhoudskosten van 3.676 €

Georisico's

Informatie over de risico's waaraan dit pand is blootgesteld is beschikbaar op de website Géorisques https://www.georisques.gouv.fr

Meld deze geclassificeerde

Financiering

  • Duur van onze lening
    De gegevens in deze simulator zijn indicatief en niet contractueel.
  • Deze simulatie is bedoeld ter informatie en is gebaseerd op gemiddelde marktprijzen.
  • Aanvraag van informatie

    Bericht verzonden op

    Zie telefoon

    Door het bovenstaande nummer te gebruiken of op «Contact» te klikken, accepteert u de Algemene Voorwaarden en gaat u akkoord met het gebruik van onze , waarvan u uw toestemming te allen tijde kunt intrekken.

    WA & M - NOTAIRES A PARIS

    10 RUE SAINT ANTOINE

    75004 Parijs 4e

    Deze advertentie is aan uw favorieten toegevoegd

    © 2026 - BellesDemeures.com