Om optimaal te browsen, adviseren wij u om een andere browser te kiezen

Appartement • Lafayette-Richer, Parijs 9e • 1 090 000 €
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  98 m²

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot

Appartement • Lafayette-Richer, Parijs 9e
1 090 000 €
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  98 m²
Delen

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Luxe appartementen / penthouses te koop in Lafayette-Richer
Luxe appartementen / penthouses te koop in Lafayette-Richer Luxe appartementen / penthouses te koop in Lafayette-Richer
Alle foto's bekijken

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Sluit

Appartement
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  98 m²
1 090 000 €

Sluit

Aanbevolen

  • Lift
  • Kelder

Dit appartement98 m², gebouwd in 1885, in een flatgebouw van 7 verdiepingen bevat 5 kamers waarvan 3 slaapkamers en 1 WC. Dit appartement heeft van een eetkamer, van een Open en ingericht keuken en van een kelder. Zij bevindt zich op de 6de de verdieping met lift. Verwarming : "collective gaz radiator". Honoraria : 3.41556.

Deze tekst is een automatische vertaling.

Referentie aanbieding : 1664

Pak het plan

Algemene kenmerken

    • Geen overburen
    • Op de 6e verdieping
    • Bouwjaar 1885
    • 5 Ruimtes
    • 7 Verdiepingen tellende gebouwen

Ontwikkeling van het pand

    • Kelder
    • 3 Slaapkamers
    • 2 Aantal doucheruimtes
    • Eetkamer
    • 1 Toilet
    • Inkomhal
    • Verwarming "collective gaz radiator"

Energielabel

Energieprestatieadvies (EPA)

E

Bekijk de details

Ontdek de omgeving

De eigenaar heeft niet het juiste adres van de woning verstrekt. De genoemde locatie is bij benadering.

Krijg het adres van de woning
Print de kaart van dit vastgoed uit

Over de prijs

1 090 000 €
Kosten inclusief btw ten laste van de koper : 3,41556% van de prijs van het onroerend goed exclusief kosten
Prijs van het onroerend goed exclusief kosten : 1 054 000 €

Vereniging van eigenaren : Pas de procédure en cours

Georisico's

Informatie over de risico's waaraan dit pand is blootgesteld is beschikbaar op de website Géorisques https://www.georisques.gouv.fr

Meld deze geclassificeerde

Financiering

  • Duur van onze lening
    De gegevens in deze simulator zijn indicatief en niet contractueel.
  • Deze simulatie is bedoeld ter informatie en is gebaseerd op gemiddelde marktprijzen.
  • Aanvraag van informatie

    Bericht verzonden op

    Zie telefoon

    Door het bovenstaande nummer te gebruiken of op «Contact» te klikken, accepteert u de Algemene Voorwaarden en gaat u akkoord met het gebruik van onze , waarvan u uw toestemming te allen tijde kunt intrekken.

    231 Rue Saint-Honoré

    75001 Parijs 1e

    Het kantoor Haussmann Prestige beschikt over 50 exclusieve vastgoedaanbiedingen

    Deze advertentie is aan uw favorieten toegevoegd

    © 2026 - BellesDemeures.com