Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Wilt u deze vastgoedaanbieding graag bezoeken?
Met een prachtig uitzicht en zuid-oost gelegen dit appartement119,82 m², gebouwd in 1880 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers, 1 badkamer en 1 WC. Dit appartement is voorzien van een woonkamer 19,27 m² en een Geen keuken. Zij bevindt zich op de 1ste de verdieping met lift. Verwarming : "collective gaz radiator". andere : kabeltelevisie. Honoraria : 4.
Deze tekst is een automatische vertaling.
Referentie aanbieding : 86853323
Energieprestatieadvies (EPA)
E
Index voor de uitstoot van broeikasgassen
D
De eigenaar heeft niet het juiste adres van de woning verstrekt. De genoemde locatie is bij benadering.
Over de prijs
1 560 000 €
Kosten inclusief btw ten laste van de koper : 4% van de prijs van het onroerend goed exclusief kosten
Prijs van het onroerend goed exclusief kosten : 1 500 000 €
Georisico's
Informatie over de risico's waaraan dit pand is blootgesteld is beschikbaar op de website Géorisques https://www.georisques.gouv.fr
Door het bovenstaande nummer te gebruiken of op «Contact» te klikken, accepteert u de Algemene Voorwaarden en gaat u akkoord met het gebruik van onze , waarvan u uw toestemming te allen tijde kunt intrekken.
12 rue Vavin
75006 Parijs 6e
Deze advertentie is aan uw favorieten toegevoegd