Om optimaal te browsen, adviseren wij u om een andere browser te kiezen

Appartement • Triangle d'Or, Parijs 8e • 3 340 000 €
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  104,27 m²

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot

Appartement • Triangle d'Or, Parijs 8e
3 340 000 €
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  104,27 m²
Delen

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Alle foto's bekijken

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Sluit

Appartement
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  104,27 m²
3 340 000 €

Sluit

Aanbevolen

  • Lift
  • Prachtig uitzicht
  • Conciërge
  • Parking

Met een prachtig uitzicht en noord-west gelegen dit appartement104,27 m², gebouwd in 1962, in een flatgebouw van 5 verdiepingen heeft 4 kamers waarvan 2 slaapkamers, 1 badkamer en 3 WC's. Dit appartement is voorzien van een woonkamer 40,78 m², een Open keuken en een parkeerplaats. Zij bevindt zich op de 3de de verdieping met lift. andere : intercom, Bewaker, kabeltelevisie. Honoraria : 5.031.

Deze tekst is een automatische vertaling.

Referentie aanbieding : 3728630

Pak het plan

Algemene kenmerken

    • Oriëntatie noord, west
    • Op de 3e verdieping
    • Bouwjaar 1962
    • 4 Ruimtes
    • 5 Verdiepingen tellende gebouwen

Ontwikkeling van het pand

    • Woonkamer 40,78 m²
    • 3 Toilet
    • 1 Aantal badkamers 5,8 m²
    • Inkomhal
    • Niet gemeubeld
    • 2 Slaapkamers
    • 1 Aantal doucheruimte

Toegang

    • Intercom
    • Gehandicaptenvriendelijk
    • 1 Parking

Energielabel

Energieprestatieadvies (EPA)

Niet kenbaar gemaakt

Index voor de uitstoot van broeikasgassen

Niet kenbaar gemaakt

Ontdek de omgeving
Print de kaart van dit vastgoed uit

Over de prijs

3 340 000 €
Kosten inclusief btw ten laste van de koper : 5,031% van de prijs van het onroerend goed exclusief kosten
Prijs van het onroerend goed exclusief kosten : 3 180 000 €

Makelaarskosten

Over het mede-eigendom

Het mede-eigendom omvat 2 eenheden voor een gemiddeld jaarlijks bedrag in het voorlopige budget voor de onderhoudskosten van 17.280 €

Georisico's

Informatie over de risico's waaraan dit pand is blootgesteld is beschikbaar op de website Géorisques https://www.georisques.gouv.fr

Meld deze geclassificeerde

Financiering

  • Duur van onze lening
    De gegevens in deze simulator zijn indicatief en niet contractueel.
  • Deze simulatie is bedoeld ter informatie en is gebaseerd op gemiddelde marktprijzen.
  • Aanvraag van informatie

    Bericht verzonden op

    Zie telefoon

    Digital Classifieds France verwerkt uw gegevens om deze door te geven aan de vastgoedprofessional waarmee u contact wilt opnemen om uw verzoek te behandelen. Deze gegevens kunnen worden doorgegeven aan de bedrijven van de Groep AVIV waarvan wij deel uitmaken. Om uw rechten uit te oefenen aangaande uw gegevens (inzage, rectificatie, wissen, bezwaar, portabiliteit en beperking van verwerking), kunt u contact met ons opnemen op dit adres: Digital Classifieds France - 65 Rue Ordener, 75880 Paris Cedex 18, Frankrijk, of klikt u hier. Voor meer informatie, kunt u ook ons algemeen gegevensbeschermingsbeleid.

    30 avenue Pierre 1er de Serbie,

    75008 Parijs 8e

    Het kantoor BELLES DEMEURES DE FRANCE beschikt over 48 exclusieve vastgoedaanbiedingen

    Deze advertentie is aan uw favorieten toegevoegd

    © 2026 - BellesDemeures.com