Om optimaal te browsen, adviseren wij u om een andere browser te kiezen

Duplex • Gros Caillou, Parijs 7e • 1 645 000 €
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  94 m²

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot

Duplex • Gros Caillou, Parijs 7e
1 645 000 €
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  94 m²
Delen

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Luxe duplex te koop in Gros Caillou
Luxe duplex te koop in Gros Caillou Luxe duplex te koop in Gros Caillou
Alle foto's bekijken

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Sluit

Duplex
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  94 m²
1 645 000 €

Sluit

Aanbevolen

  • Lift
  • Prachtig uitzicht
  • Kelder

Dit appartement (Duplex) 94 m², gebouwd in 1820 Duplex, in een flatgebouw van 4 verdiepingen bevat 4 kamers waarvan 2 slaapkamers, 1 badkamer en 1 WC. Dit appartement (Duplex) heeft van een woonkamer 46 m², van een Aparte en ingericht keuken en van een kelder. Zij bevindt zich op de 4de de verdieping met lift. Verwarming : Tersoonlijk electrisch. Honoraria : 2.81.

Deze tekst is een automatische vertaling.

Referentie aanbieding : MHVDU30002592

Pak het plan

Algemene kenmerken

    • Bovenste verdieping
    • Op de 4e verdieping
    • Bouwjaar 1820
    • 4 Ruimtes
    • 4 Verdiepingen tellende gebouwen

Ontwikkeling van het pand

    • Kelder
    • 2 Slaapkamers
    • Verwarming tersoonlijk electrisch
    • Woonkamer 46 m²
    • 1 Toilet
    • 1 Aantal badkamers
    • Inkomhal
    • Apart toilet

Energielabel

Energieprestatieadvies (EPA)

E

Index voor de uitstoot van broeikasgassen

C

Bekijk de details

Ontdek de omgeving
Print de kaart van dit vastgoed uit

Over de prijs

1 645 000 €
Kosten inclusief btw ten laste van de koper : 2,81% van de prijs van het onroerend goed exclusief kosten
Prijs van het onroerend goed exclusief kosten : 1 600 000 €

Makelaarskosten

Georisico's

Informatie over de risico's waaraan dit pand is blootgesteld is beschikbaar op de website Géorisques https://www.georisques.gouv.fr

Meld deze geclassificeerde

Financiering

  • Duur van onze lening
    De gegevens in deze simulator zijn indicatief en niet contractueel.
  • Deze simulatie is bedoeld ter informatie en is gebaseerd op gemiddelde marktprijzen.
  • Aanvraag van informatie

    Bericht verzonden op

    Zie telefoon

    Door het bovenstaande nummer te gebruiken of op «Contact» te klikken, accepteert u de Algemene Voorwaarden en gaat u akkoord met het gebruik van onze , waarvan u uw toestemming te allen tijde kunt intrekken.

    3 Square Desaix

    75015 Parijs 15e

    Het kantoor BOSSE MONA IMMOBILIER beschikt over 4 exclusieve vastgoedaanbiedingen

    Wettelijke informatie kantoor

    BOSSE MONA IMMOBILIER, met een kapitaal van 1.000 €

    Beroepslicentie nr. CPI75012021000000652 afgeleverd door PARIS

    Zetel: 11 avenue ferdinand buisson 75016 PARIS

    RCS: Paris 901639344

    Deze advertentie is aan uw favorieten toegevoegd

    © 2026 - BellesDemeures.com