Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Wilt u deze vastgoedaanbieding graag bezoeken?
In een rustige buurt, met een prachtig uitzicht en noord-oost gelegen dit appartement56,58 m², gebouwd in 1905, in een flatgebouw van 5 verdiepingen heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Dit appartement is voorzien van een woonkamer 25,04 m² en een Aparte keuken. Compleet gerenoveerd, zij bevindt zich op de ste de verdieping met lift. Verwarming : "individual gaz radiator". andere : intercom, digicode, openhaard, kabeltelevisie. Honoraria : 5.042.
Deze tekst is een automatische vertaling.
Referentie aanbieding : 3611STGDIR/2062CHM
Energieprestatieadvies (EPA)
E
Index voor de uitstoot van broeikasgassen
E
De eigenaar heeft niet het juiste adres van de woning verstrekt. De genoemde locatie is bij benadering.
Over de prijs
1 250 000 €
Kosten inclusief btw ten laste van de koper : 5,042% van de prijs van het onroerend goed exclusief kosten
Prijs van het onroerend goed exclusief kosten : 1 190 000 €
Over het mede-eigendom
Het mede-eigendom omvat 56 eenheden voor een gemiddeld jaarlijks bedrag in het voorlopige budget voor de onderhoudskosten van 2.448 €
Georisico's
Informatie over de risico's waaraan dit pand is blootgesteld is beschikbaar op de website Géorisques https://www.georisques.gouv.fr
Door het bovenstaande nummer te gebruiken of op «Contact» te klikken, accepteert u de Algemene Voorwaarden en gaat u akkoord met het gebruik van onze , waarvan u uw toestemming te allen tijde kunt intrekken.
28 rue du Cherche Midi
75006 Parijs 6e
Deze advertentie is aan uw favorieten toegevoegd