Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Wilt u deze vastgoedaanbieding graag bezoeken?
Met een prachtig uitzicht en zuid gelegen dit appartement90 m², gebouwd in 1920 bestaat uit 3 kamers waarvan 2 slaapkamers en 2 WC's. Dit appartement is uitgerust van van een woonkamer, van een Ingericht keuken en van een kelder. Zij bevindt zich op de 1ste de verdieping met lift. andere : intercom, digicode, Bewaker, parketvloer, kabeltelevisie. Honoraria : 3.245.
Deze tekst is een automatische vertaling.
Referentie aanbieding : 87011711
Energieprestatieadvies (EPA)
Niet kenbaar gemaakt
Index voor de uitstoot van broeikasgassen
Niet kenbaar gemaakt
De eigenaar heeft niet het juiste adres van de woning verstrekt. De genoemde locatie is bij benadering.
Over de prijs
1 750 000 €
Kosten inclusief btw ten laste van de koper : 3,245% van de prijs van het onroerend goed exclusief kosten
Prijs van het onroerend goed exclusief kosten : 1 695 000 €
Georisico's
Informatie over de risico's waaraan dit pand is blootgesteld is beschikbaar op de website Géorisques https://www.georisques.gouv.fr
Door het bovenstaande nummer te gebruiken of op «Contact» te klikken, accepteert u de Algemene Voorwaarden en gaat u akkoord met het gebruik van onze , waarvan u uw toestemming te allen tijde kunt intrekken.
101 RUE DE SEVRES
75006 Parijs 6e
Wettelijke informatie kantoor
LES PARISIENNES, met een kapitaal van 1.500 €
Beroepslicentie nr. 33012017000021133 afgeleverd door paris
Zetel: 12 rue D'Auteuil 75016 PARIS
Financiële garantie GALIAN voor een bedrag van 150.000 €
RCS: PARIS 831139423
Deze advertentie is aan uw favorieten toegevoegd