Om optimaal te browsen, adviseren wij u om een andere browser te kiezen

Appartement • Saint Placide, Parijs 6e • 1 190 000 €
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  77 m²

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot

Appartement • Saint Placide, Parijs 6e
1 190 000 €
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  77 m²
Delen

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Luxe appartementen / penthouses te koop in Saint Placide
Luxe appartementen / penthouses te koop in Saint Placide Luxe appartementen / penthouses te koop in Saint Placide
Alle foto's bekijken

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Sluit

Appartement
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  77 m²
1 190 000 €

Sluit

Aanbevolen

  • Conciërge
  • Rustig
  • Kelder

In een rustige buurt, op het oost-west gelegen dit appartement77 m² bevat 3 kamers waarvan 2 slaapkamers, 1 badkamer en 1 WC. Dit appartement heeft van een woonkamer, van een eetkamer, van een Aparte en ingericht keuken en van een kelder. Zij is compleet gerenoveerd. Verwarming : "individual gaz". andere : intercom, digicode, Bewaker, parketvloer, openhaard. Honoraria : 4.85.

Deze tekst is een automatische vertaling.

Referentie aanbieding : PARDEM CHERCHE

Pak het plan

Algemene kenmerken

    • Oriëntatie oost, west
    • Gerenoveerd
    • Rustig
    • 3 Ruimtes

Ontwikkeling van het pand

    • Kelder
    • Inkomhal
    • Apart toilet
    • Verwarming "individual gaz"
    • Woonkamer
    • 2 Slaapkamers
    • Open haard
    • 1 Aantal doucheruimte
    • Eetkamer
    • 1 Toilet
    • Parket
    • 1 Aantal badkamers

Toegang

    • Intercom
    • Gehandicaptenvriendelijk

Energielabel

Energieprestatieadvies (EPA)

E

Index voor de uitstoot van broeikasgassen

E

Bekijk de details

Ontdek de omgeving
Print de kaart van dit vastgoed uit

Over de prijs

1 190 000 €
Kosten inclusief btw ten laste van de koper : 4,85% van de prijs van het onroerend goed exclusief kosten
Prijs van het onroerend goed exclusief kosten : 1 135 000 €

Makelaarskosten

Georisico's

Informatie over de risico's waaraan dit pand is blootgesteld is beschikbaar op de website Géorisques https://www.georisques.gouv.fr

Meld deze geclassificeerde

Financiering

  • Duur van onze lening
    De gegevens in deze simulator zijn indicatief en niet contractueel.
  • Deze simulatie is bedoeld ter informatie en is gebaseerd op gemiddelde marktprijzen.
  • Aanvraag van informatie

    Bericht verzonden op

    Zie telefoon

    Door het bovenstaande nummer te gebruiken of op «Contact» te klikken, accepteert u de Algemene Voorwaarden en gaat u akkoord met het gebruik van onze , waarvan u uw toestemming te allen tijde kunt intrekken.

    84 bis rue de Grenelle

    75007 Parijs 7e

    Het kantoor PARIS DEMEURES beschikt over 6 exclusieve vastgoedaanbiedingen

    Wettelijke informatie kantoor

    PARIS DEMEURES, met een kapitaal van 25.000 €

    Beroepslicentie nr. CPI75012017000017904 afgeleverd door Paris

    Zetel: 84 bis rue de Grenelle 75007 Paris

    RCS: Paris 511723496

    Deze advertentie is aan uw favorieten toegevoegd

    © 2026 - BellesDemeures.com