Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Wilt u deze vastgoedaanbieding graag bezoeken?
Met een prachtig uitzicht en oost gelegen dit appartement140,14 m², gebouwd in 1850, in een flatgebouw van 5 verdiepingen heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers, 2 badkamers en 2 WC's. Dit appartement is voorzien van een woonkamer 45,89 m², een Aparte keuken en een kelder. Zij bevindt zich op de 5de de verdieping met lift. Verwarming : "collective gaz". andere : intercom, digicode, openhaard, kabeltelevisie. Honoraria : 3.5.
Deze tekst is een automatische vertaling.
Referentie aanbieding : 1968CHMHEN
Energieprestatieadvies (EPA)
F
Index voor de uitstoot van broeikasgassen
F
Woning met overmatig energieverbuik
De eigenaar heeft niet het juiste adres van de woning verstrekt. De genoemde locatie is bij benadering.
Over de prijs
5 600 000 €
Kosten inclusief btw ten laste van de koper : 3,5% van de prijs van het onroerend goed exclusief kosten
Prijs van het onroerend goed exclusief kosten : 5 410 628 €
Over het mede-eigendom
Het mede-eigendom omvat 19 eenheden voor een gemiddeld jaarlijks bedrag in het voorlopige budget voor de onderhoudskosten van 9.600 €
Georisico's
Informatie over de risico's waaraan dit pand is blootgesteld is beschikbaar op de website Géorisques https://www.georisques.gouv.fr
Door het bovenstaande nummer te gebruiken of op «Contact» te klikken, accepteert u de Algemene Voorwaarden en gaat u akkoord met het gebruik van onze , waarvan u uw toestemming te allen tijde kunt intrekken.
28 rue du Cherche Midi
75006 Parijs 6e
Deze advertentie is aan uw favorieten toegevoegd