Om optimaal te browsen, adviseren wij u om een andere browser te kiezen

Duplex • Jardin des Plantes, Parijs 5e • 1 260 000 €
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  88,7 m²

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot

Duplex • Jardin des Plantes, Parijs 5e
1 260 000 €
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  88,7 m²
Delen

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Luxe duplex te koop in Jardin des Plantes
Luxe duplex te koop in Jardin des Plantes Luxe duplex te koop in Jardin des Plantes
Alle foto's bekijken

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Sluit

Duplex
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  88,7 m²
1 260 000 €

Sluit

Aanbevolen

  • Rustig
  • Kelder 5,7 m²

In een rustige buurt, op het oost-west gelegen dit appartement (Duplex) 88,7 m², gebouwd in 1739 Duplex, in een flatgebouw van 4 verdiepingen heeft 5 kamers waarvan 2 slaapkamers en 1 badkamer. Dit appartement (Duplex) is voorzien van een woonkamer 17,57 m², een eetkamer 12,77 m², een Open keuken en een kelder5,7 m². Verwarming : "individual gaz". andere : intercom, parketvloer, openhaard. Honoraria : 5.

Deze tekst is een automatische vertaling.

Referentie aanbieding : KP1-14253

Pak het plan

Algemene kenmerken

    • Ligging stad
    • Bouwjaar 1739
    • Oriëntatie oost, west
    • 4 Verdiepingen tellende gebouwen
    • Rustig
    • 5 Ruimtes

Ontwikkeling van het pand

    • Kelder 5,7 m²
    • 2 Slaapkamers
    • Parket
    • 1 Aantal badkamers
    • Woonkamer 17,57 m²
    • Niet gemeubeld
    • Verwarming "individual gaz"
    • Eetkamer 12,77 m²
    • Open haard
    • 1 Aantal doucheruimte

Toegang

    • Intercom

Energielabel

Energieprestatieadvies (EPA)

F

Index voor de uitstoot van broeikasgassen

F

Woning met overmatig energieverbuik

Bekijk de details

Ontdek de omgeving

De eigenaar heeft niet het juiste adres van de woning verstrekt. De genoemde locatie is bij benadering.

Krijg het adres van de woning
Print de kaart van dit vastgoed uit

Over de prijs

1 260 000 €
Kosten inclusief btw ten laste van de koper : 5% van de prijs van het onroerend goed exclusief kosten
Prijs van het onroerend goed exclusief kosten : 1 200 000 €

Makelaarskosten

Over het mede-eigendom

Het mede-eigendom omvat 5 eenheden voor een gemiddeld jaarlijks bedrag in het voorlopige budget voor de onderhoudskosten van 2.992 €

Georisico's

Informatie over de risico's waaraan dit pand is blootgesteld is beschikbaar op de website Géorisques https://www.georisques.gouv.fr

Meld deze geclassificeerde

Financiering

  • Duur van onze lening
    De gegevens in deze simulator zijn indicatief en niet contractueel.
  • Deze simulatie is bedoeld ter informatie en is gebaseerd op gemiddelde marktprijzen.
  • Aanvraag van informatie

    Bericht verzonden op

    Zie telefoon

    Door het bovenstaande nummer te gebruiken of op «Contact» te klikken, accepteert u de Algemene Voorwaarden en gaat u akkoord met het gebruik van onze , waarvan u uw toestemming te allen tijde kunt intrekken.

    14 Avenue Robert Schuman

    92100 Boulogne-Billancourt

    Het kantoor Kretz Family Real Estate beschikt over 16 exclusieve vastgoedaanbiedingen

    Wettelijke informatie kantoor

    Kretz Family Real Estate, met een kapitaal van 44.000 €

    Zetel: 19 bis av Robert Schuman 92100 BOULOGNE BILLANCOURT

    RCS: Nanterre 494861560

    Deze advertentie is aan uw favorieten toegevoegd

    © 2026 - BellesDemeures.com