Om optimaal te browsen, adviseren wij u om een andere browser te kiezen

Appartement • Saint Gervais, Parijs 4e • 1 045 000 €
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  72,9 m²

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot

Appartement • Saint Gervais, Parijs 4e
1 045 000 €
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  72,9 m²
Delen

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Luxe appartementen / penthouses te koop in Saint Gervais
Luxe appartementen / penthouses te koop in Saint Gervais Luxe appartementen / penthouses te koop in Saint Gervais
Alle foto's bekijken

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Sluit

Appartement
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  72,9 m²
1 045 000 €

Sluit

Aanbevolen

  • Prachtig uitzicht
  • Rustig
  • Kelder

In een rustige buurt, met een prachtig uitzicht en zuid gelegen dit appartement72,9 m², in een flatgebouw van 5 verdiepingen bevat 3 kamers waarvan 2 slaapkamers en 2 WC's. Dit appartement heeft van een woonkamer, van een Open en ingericht keuken en van een kelder. Compleet gerenoveerd, zij bevindt zich op de de de verdieping. Verwarming : "electric radiator". andere : intercom, digicode, parketvloer, kabeltelevisie. Honoraria : 3.47.

Deze tekst is een automatische vertaling.

Referentie aanbieding : AI-FM-A

Pak het plan

Algemene kenmerken

    • Ligging stad
    • Rustig
    • 3 Ruimtes
    • Oriëntatie zuid
    • 5 Verdiepingen tellende gebouwen
    • Gerenoveerd
    • Geen overburen
    • Op de 2e verdieping

Ontwikkeling van het pand

    • Kelder
    • 2 Slaapkamers
    • Parket
    • Woonkamer
    • 2 Toilet
    • Verwarming "electric radiator"
    • Inkomhal
    • Minstens 1 apart toilet
    • 2 Aantal doucheruimtes

Toegang

    • Intercom

Energielabel

Energieprestatieadvies (EPA)

D

Index voor de uitstoot van broeikasgassen

B

Bekijk de details

Ontdek de omgeving
Print de kaart van dit vastgoed uit

Over de prijs

1 045 000 €
Kosten inclusief btw ten laste van de koper : 3,47% van de prijs van het onroerend goed exclusief kosten
Prijs van het onroerend goed exclusief kosten : 1 010 000 €

Over het mede-eigendom

Het mede-eigendom omvat 27 eenheden voor een gemiddeld jaarlijks bedrag in het voorlopige budget voor de onderhoudskosten van 3.500 €

Georisico's

Informatie over de risico's waaraan dit pand is blootgesteld is beschikbaar op de website Géorisques https://www.georisques.gouv.fr

Meld deze geclassificeerde

Financiering

  • Duur van onze lening
    De gegevens in deze simulator zijn indicatief en niet contractueel.
  • Deze simulatie is bedoeld ter informatie en is gebaseerd op gemiddelde marktprijzen.
  • Aanvraag van informatie

    Bericht verzonden op

    Zie telefoon

    Door het bovenstaande nummer te gebruiken of op «Contact» te klikken, accepteert u de Algemene Voorwaarden en gaat u akkoord met het gebruik van onze , waarvan u uw toestemming te allen tijde kunt intrekken.

    30 RUE CAMBACERES

    75008 Parijs 8e

    Het kantoor ARMON IMMOBILIER beschikt over 21 exclusieve vastgoedaanbiedingen

    Deze advertentie is aan uw favorieten toegevoegd

    © 2026 - BellesDemeures.com