Om optimaal te browsen, adviseren wij u om een andere browser te kiezen

Appartement • Archives, Parijs 3e • 1 680 000 €
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  111,93 m²

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot

Appartement • Archives, Parijs 3e
1 680 000 €
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  111,93 m²
Delen

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Luxe appartementen / penthouses te koop in Archives
Luxe appartementen / penthouses te koop in Archives Luxe appartementen / penthouses te koop in Archives
Alle foto's bekijken

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Sluit

Appartement
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  111,93 m²
1 680 000 €

Sluit

Aanbevolen

  • Lift

Op het oost gelegen dit appartement111,93 m², gebouwd in 1597, in een flatgebouw van 4 verdiepingen bestaat uit 4 kamers waarvan 2 slaapkamers, 1 badkamer en 2 WC's. Dit appartement is uitgerust van van een woonkamer 38,9 m² en van een Ingericht keuken. Verwarming : "collective gaz radiator". andere : intercom, digicode, openhaard, kabeltelevisie. Honoraria : 5.

Deze tekst is een automatische vertaling.

Referentie aanbieding : 86744033

Pak het plan

Algemene kenmerken

    • Oriëntatie oost
    • 4 Verdiepingen tellende gebouwen
    • Geen overburen
    • 4 Ruimtes
    • Bouwjaar 1597

Ontwikkeling van het pand

    • Woonkamer 38,9 m²
    • 2 Toilet
    • Verwarming "collective gaz radiator"
    • Inkomhal
    • Niet gemeubeld
    • 1 Aantal doucheruimte
    • 2 Slaapkamers
    • Open haard
    • 1 Aantal badkamers 5,68 m²

Toegang

    • Intercom

Energielabel

Energieprestatieadvies (EPA)

D

Index voor de uitstoot van broeikasgassen

D

Bekijk de details

Ontdek de omgeving

De eigenaar heeft niet het juiste adres van de woning verstrekt. De genoemde locatie is bij benadering.

Krijg het adres van de woning
Print de kaart van dit vastgoed uit

Over de prijs

1 680 000 €
Kosten inclusief btw ten laste van de koper : 5% van de prijs van het onroerend goed exclusief kosten
Prijs van het onroerend goed exclusief kosten : 1 600 000 €

Makelaarskosten

Georisico's

Informatie over de risico's waaraan dit pand is blootgesteld is beschikbaar op de website Géorisques https://www.georisques.gouv.fr

Meld deze geclassificeerde

Financiering

  • Duur van onze lening
    De gegevens in deze simulator zijn indicatief en niet contractueel.
  • Deze simulatie is bedoeld ter informatie en is gebaseerd op gemiddelde marktprijzen.
  • Aanvraag van informatie

    Bericht verzonden op

    Zie telefoon

    Door het bovenstaande nummer te gebruiken of op «Contact» te klikken, accepteert u de Algemene Voorwaarden en gaat u akkoord met het gebruik van onze , waarvan u uw toestemming te allen tijde kunt intrekken.

    79b rue J B Clement

    92100 Boulogne-Billancourt

    (61 Mening)
    Het kantoor CONSULTANTS IMMOBILIER beschikt over 17 exclusieve vastgoedaanbiedingen

    Wettelijke informatie kantoor

    CONSULTANTS IMMOBILIER, met een kapitaal van 100.000 €

    Beroepslicentie nr. CPI75012016000013457 afgeleverd door valable jusqu'au 10/08/19

    Zetel: 54 rue Jouffroy D'abbans 75017 Paris

    Financiële garantie QBE voor een bedrag van 110.000 €

    RCS: PARIS 397657941

    Deze advertentie is aan uw favorieten toegevoegd

    © 2026 - BellesDemeures.com