Om optimaal te browsen, adviseren wij u om een andere browser te kiezen

Appartement • Arts et Métiers, Parijs 3e • 1 660 000 €
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  170 m²

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot

Appartement • Arts et Métiers, Parijs 3e
1 660 000 €
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  170 m²
Delen

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Luxe appartementen / penthouses te koop in Arts et Métiers
Luxe appartementen / penthouses te koop in Arts et Métiers Luxe appartementen / penthouses te koop in Arts et Métiers
Alle foto's bekijken

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Sluit

Appartement
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  170 m²
1 660 000 €

Sluit

Aanbevolen

  • Lift
  • Prachtig uitzicht
  • Rustig
  • Kelder

In een rustige buurt, met een prachtig uitzicht en oost gelegen dit appartement170 m², gebouwd in 1850, in een flatgebouw van 2 verdiepingen bevat 6 kamers waarvan 3 slaapkamers, 1 badkamer en 3 WC's. Dit appartement heeft van een woonkamer 51,06 m², van een Geen keuken en van een kelder. Zij bevindt zich op de 1ste de verdieping met lift. Verwarming : "individual gaz radiator". andere : intercom, digicode, openhaard, kabeltelevisie. Honoraria : 3.75.

Deze tekst is een automatische vertaling.

Referentie aanbieding : 4792683

Pak het plan

Algemene kenmerken

    • Ligging stad
    • Rustig
    • Op de 1e verdieping
    • Oriëntatie oost
    • Bouwjaar 1850
    • 6 Ruimtes
    • Geen overburen
    • 2 Verdiepingen tellende gebouwen

Ontwikkeling van het pand

    • Kelder
    • 3 Slaapkamers
    • Niet gemeubeld
    • 1 Aantal doucheruimte
    • Woonkamer 51,06 m²
    • 3 Toilet
    • Open haard
    • 1 Aantal badkamers 6,29 m²
    • Inkomhal
    • Minstens 1 apart toilet
    • Verwarming "individual gaz radiator"

Toegang

    • Intercom

Energielabel

Energieprestatieadvies (EPA)

D

Index voor de uitstoot van broeikasgassen

E

Bekijk de details

Ontdek de omgeving
Print de kaart van dit vastgoed uit

Over de prijs

1 660 000 €
Kosten inclusief btw ten laste van de koper : 3,75% van de prijs van het onroerend goed exclusief kosten
Prijs van het onroerend goed exclusief kosten : 1 600 000 €

Makelaarskosten

Georisico's

Informatie over de risico's waaraan dit pand is blootgesteld is beschikbaar op de website Géorisques https://www.georisques.gouv.fr

Meld deze geclassificeerde

Financiering

  • Duur van onze lening
    De gegevens in deze simulator zijn indicatief en niet contractueel.
  • Deze simulatie is bedoeld ter informatie en is gebaseerd op gemiddelde marktprijzen.
  • Aanvraag van informatie

    Bericht verzonden op

    Zie telefoon

    Door het bovenstaande nummer te gebruiken of op «Contact» te klikken, accepteert u de Algemene Voorwaarden en gaat u akkoord met het gebruik van onze , waarvan u uw toestemming te allen tijde kunt intrekken.

    4 rue du VertBois

    75003 Parijs 3e

    (75 Mening)
    Het kantoor L'AGENCE DES ARTS ET METIERS beschikt over 2 exclusieve vastgoedaanbiedingen

    Deze advertentie is aan uw favorieten toegevoegd

    © 2026 - BellesDemeures.com