Om optimaal te browsen, adviseren wij u om een andere browser te kiezen

Appartement • Chaillot, Parijs 16e • 3 120 000 €
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  153,55 m²

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot

Appartement • Chaillot, Parijs 16e
3 120 000 €
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  153,55 m²
Delen

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Luxe appartementen / penthouses te koop in Chaillot
Luxe appartementen / penthouses te koop in Chaillot Luxe appartementen / penthouses te koop in Chaillot
Alle foto's bekijken

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Sluit

Appartement
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  153,55 m²
3 120 000 €

Sluit

Aanbevolen

  • Terras
  • Balkon
  • Lift
  • Prachtig uitzicht
  • Conciërge

Op het zuid-west gelegen dit appartement153,55 m², gebouwd in 1990, in een flatgebouw van 5 verdiepingen heeft 6 kamers waarvan 3 slaapkamers en 3 badkamers. Dit appartement is voorzien van een woonkamer, een Geen keuken, 4 balkons, een terras, een kelder en 2 parkeerplaatsen. Zij bevindt zich op de 5de de verdieping met lift. Verwarming : "individual electric radiator". andere : digicode, Bewaker, kabeltelevisie. Honoraria : 4.

Deze tekst is een automatische vertaling.

Referentie aanbieding : 86748332

Pak het plan

Algemene kenmerken

    • Oriëntatie zuid, west
    • Bouwjaar 1990
    • Op te frissen
    • Geen overburen
    • 5 Verdiepingen tellende gebouwen
    • 6 Ruimtes
    • Bovenste verdieping
    • Op de 5e verdieping

Ontwikkeling van het pand

    • 4 Balkons
    • 3 Slaapkamers
    • 3 Aantal badkamers
    • Kelder
    • Niet gemeubeld
    • Woonkamer
    • Verwarming "individual electric radiator"

Toegang

    • Gehandicaptenvriendelijk
    • 2 parkeerplaatsen

Ontdek de omgeving
Print de kaart van dit vastgoed uit

Over de prijs

3 120 000 €
Kosten inclusief btw ten laste van de koper : 4% van de prijs van het onroerend goed exclusief kosten
Prijs van het onroerend goed exclusief kosten : 3 000 000 €

Makelaarskosten

Georisico's

Informatie over de risico's waaraan dit pand is blootgesteld is beschikbaar op de website Géorisques https://www.georisques.gouv.fr

Meld deze geclassificeerde

Financiering

  • Duur van onze lening
    De gegevens in deze simulator zijn indicatief en niet contractueel.
  • Deze simulatie is bedoeld ter informatie en is gebaseerd op gemiddelde marktprijzen.
  • Aanvraag van informatie

    Bericht verzonden op

    Zie telefoon

    Digital Classifieds France verwerkt uw gegevens om deze door te geven aan de vastgoedprofessional waarmee u contact wilt opnemen om uw verzoek te behandelen. Deze gegevens kunnen worden doorgegeven aan de bedrijven van de Groep AVIV waarvan wij deel uitmaken. Om uw rechten uit te oefenen aangaande uw gegevens (inzage, rectificatie, wissen, bezwaar, portabiliteit en beperking van verwerking), kunt u contact met ons opnemen op dit adres: Digital Classifieds France - 65 Rue Ordener, 75880 Paris Cedex 18, Frankrijk, of klikt u hier. Voor meer informatie, kunt u ook ons algemeen gegevensbeschermingsbeleid.

    77 avenue Paul Doumer

    75016 Parijs 16e

    (211 Mening)
    Het kantoor Daniel Féau Passy & La Muette beschikt over 39 exclusieve vastgoedaanbiedingen

    Deze advertentie is aan uw favorieten toegevoegd

    © 2026 - BellesDemeures.com