Om optimaal te browsen, adviseren wij u om een andere browser te kiezen

Appartement • Chaillot, Parijs 16e • 1 775 000 €
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  133,43 m²

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot

Appartement • Chaillot, Parijs 16e
1 775 000 €
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  133,43 m²
Delen

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Luxe appartementen / penthouses te koop in Chaillot
Luxe appartementen / penthouses te koop in Chaillot Luxe appartementen / penthouses te koop in Chaillot
Alle foto's bekijken

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Sluit

Appartement
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  133,43 m²
1 775 000 €

Sluit

Aanbevolen

  • Lift
  • Rustig
  • Kelder

In een rustige buurt, op het zuid-west gelegen dit appartement133,43 m², gebouwd in 1904, in een flatgebouw van 6 verdiepingen bevat 5 kamers waarvan 3 slaapkamers en 2 WC's. Dit appartement heeft van een woonkamer 57,75 m², van een Ingericht keuken en van een kelder. Zij bevindt zich op de 4de de verdieping met lift. Verwarming : "individual electric radiator". andere : digicode, parketvloer, kabeltelevisie. Honoraria : 4.412.

Deze tekst is een automatische vertaling.

Referentie aanbieding : 86462522

Pak het plan

Algemene kenmerken

    • Ligging stad
    • Rustig
    • Op de 4e verdieping
    • Oriëntatie zuid, west
    • Bouwjaar 1904
    • Op te frissen
    • Geen overburen
    • 6 Verdiepingen tellende gebouwen
    • 5 Ruimtes

Ontwikkeling van het pand

    • Kelder
    • 3 Slaapkamers
    • Parket
    • Woonkamer 57,75 m²
    • 2 Toilet
    • Verwarming "individual electric radiator"
    • Inkomhal
    • Niet gemeubeld
    • 2 Aantal doucheruimtes

Energielabel

Energieprestatieadvies (EPA)

D

Index voor de uitstoot van broeikasgassen

B

Bekijk de details

Ontdek de omgeving
Print de kaart van dit vastgoed uit

Over de prijs

1 775 000 €
Kosten inclusief btw ten laste van de koper : 4,412% van de prijs van het onroerend goed exclusief kosten
Prijs van het onroerend goed exclusief kosten : 1 700 000 €

Over het mede-eigendom

Het mede-eigendom omvat 6 eenheden voor een gemiddeld jaarlijks bedrag in het voorlopige budget voor de onderhoudskosten van 5.760 €

Georisico's

Informatie over de risico's waaraan dit pand is blootgesteld is beschikbaar op de website Géorisques https://www.georisques.gouv.fr

Meld deze geclassificeerde

Financiering

  • Duur van onze lening
    De gegevens in deze simulator zijn indicatief en niet contractueel.
  • Deze simulatie is bedoeld ter informatie en is gebaseerd op gemiddelde marktprijzen.
  • Aanvraag van informatie

    Bericht verzonden op

    Zie telefoon

    Door het bovenstaande nummer te gebruiken of op «Contact» te klikken, accepteert u de Algemene Voorwaarden en gaat u akkoord met het gebruik van onze , waarvan u uw toestemming te allen tijde kunt intrekken.

    Place de Lévis, 22 ter rue Legendre

    75017 Parijs 17e

    (121 Mening)
    Het kantoor PARIS NEUILLY IMMOBILIER beschikt over 8 exclusieve vastgoedaanbiedingen

    Deze advertentie is aan uw favorieten toegevoegd

    © 2026 - BellesDemeures.com