Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Wilt u deze vastgoedaanbieding graag bezoeken?
In een rustige buurt, op het zuid-oost gelegen dit appartement106,55 m², gebouwd in 1980, in een flatgebouw van 4 verdiepingen heeft 4 kamers waarvan 2 slaapkamers, 1 badkamer en 2 WC's. Dit appartement is voorzien van een woonkamer, een Aparte keuken, een balkon, een garage en een kelder. Zij bevindt zich op de 3de de verdieping met lift. Verwarming : "individual electric radiator". andere : intercom, digicode, Bewaker, openhaard, kabeltelevisie. Honoraria : 4.061.
Deze tekst is een automatische vertaling.
Referentie aanbieding : 85691377
Energieprestatieadvies (EPA)
E
De eigenaar heeft niet het juiste adres van de woning verstrekt. De genoemde locatie is bij benadering.
Over de prijs
1 230 000 €
Kosten inclusief btw ten laste van de koper : 4,061% van de prijs van het onroerend goed exclusief kosten
Prijs van het onroerend goed exclusief kosten : 1 182 000 €
Georisico's
Informatie over de risico's waaraan dit pand is blootgesteld is beschikbaar op de website Géorisques https://www.georisques.gouv.fr
Door het bovenstaande nummer te gebruiken of op «Contact» te klikken, accepteert u de Algemene Voorwaarden en gaat u akkoord met het gebruik van onze , waarvan u uw toestemming te allen tijde kunt intrekken.
12 RUE DE CHEZY
92200 Neuilly-sur-Seine
Wettelijke informatie kantoor
Zetel: 12 rue de Chezy 92200 NEUILLY SUR SEINE
RCS: 889283594
Deze advertentie is aan uw favorieten toegevoegd