Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Wilt u deze vastgoedaanbieding graag bezoeken?
Met een prachtig uitzicht en oost gelegen dit appartement96 m², gebouwd in 1900, in een flatgebouw van 6 verdiepingen heeft 4 kamers waarvan 2 slaapkamers, 1 badkamer en 1 WC. Dit appartement is voorzien van een woonkamer, een eetkamer, een Geen keuken, een balkon en een kelder. Zij bevindt zich op de 4de de verdieping met lift. Verwarming : "individual gaz radiator". andere : intercom, digicode, parketvloer, openhaard, kabeltelevisie. Honoraria : 5.217.
Deze tekst is een automatische vertaling.
Referentie aanbieding : 86968538
Index voor de uitstoot van broeikasgassen
E
De eigenaar heeft niet het juiste adres van de woning verstrekt. De genoemde locatie is bij benadering.
Over de prijs
1 210 000 €
Kosten inclusief btw ten laste van de koper : 5,217% van de prijs van het onroerend goed exclusief kosten
Prijs van het onroerend goed exclusief kosten : 1 150 000 €
Georisico's
Informatie over de risico's waaraan dit pand is blootgesteld is beschikbaar op de website Géorisques https://www.georisques.gouv.fr
Door het bovenstaande nummer te gebruiken of op «Contact» te klikken, accepteert u de Algemene Voorwaarden en gaat u akkoord met het gebruik van onze , waarvan u uw toestemming te allen tijde kunt intrekken.
3 rue des Huissiers
92200 Neuilly-sur-Seine
Deze advertentie is aan uw favorieten toegevoegd