Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Wilt u deze vastgoedaanbieding graag bezoeken?
Op het oost gelegen dit appartement165 m², gebouwd in 1930 Duplex, in een flatgebouw van 6 verdiepingen bestaat uit 7 kamers waarvan 4 slaapkamers, 2 badkamers en 3 WC's. Dit appartement is uitgerust van van een woonkamer, van een Ingericht keuken en van een kelder. Zij bevindt zich op de 1ste de verdieping met lift. Verwarming : Centraal. andere : Bewaker. Honoraria : 4.
Deze tekst is een automatische vertaling.
Referentie aanbieding : FR75AU-87009
Energieprestatieadvies (EPA)
F
Index voor de uitstoot van broeikasgassen
F
Woning met overmatig energieverbuik
De eigenaar heeft niet het juiste adres van de woning verstrekt. De genoemde locatie is bij benadering.
Over de prijs
1 500 000 €
Kosten inclusief btw ten laste van de koper : 4% van de prijs van het onroerend goed exclusief kosten
Prijs van het onroerend goed exclusief kosten : 1 442 308 €
Over het mede-eigendom
Het mede-eigendom omvat 30 eenheden voor een gemiddeld jaarlijks bedrag in het voorlopige budget voor de onderhoudskosten van 9.600 €
Georisico's
Informatie over de risico's waaraan dit pand is blootgesteld is beschikbaar op de website Géorisques https://www.georisques.gouv.fr
Door het bovenstaande nummer te gebruiken of op «Contact» te klikken, accepteert u de Algemene Voorwaarden en gaat u akkoord met het gebruik van onze , waarvan u uw toestemming te allen tijde kunt intrekken.
8 rue Corot
75016 Parijs 16e
Wettelijke informatie kantoor
Breteuil Auteuil, met een kapitaal van 7.522 €
Beroepslicentie nr. G4428 afgeleverd door Paris
Financiële garantie SOCAF voor een bedrag van 110.000 €
RCS: Paris 419692389
Deze advertentie is aan uw favorieten toegevoegd