Om optimaal te browsen, adviseren wij u om een andere browser te kiezen

Duplex • Saint Louis, Versailles • 1 095 000 €
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  150 m²

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot

Duplex • Saint Louis, Versailles
1 095 000 €
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  150 m²
Delen

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Luxe duplex te koop in Saint Louis
Luxe duplex te koop in Saint Louis Luxe duplex te koop in Saint Louis
Alle foto's bekijken

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Sluit

Duplex
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  150 m²
1 095 000 €

Sluit

Aanbevolen

  • Prachtig uitzicht
  • Jardin
  • Parking
  • Rustig
  • Kelder 5 m²

In een rustige buurt, dit appartement (Duplex) 150 m², gebouwd in 1750 Duplex, in een flatgebouw van 3 verdiepingen heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers, 1 badkamer en 1 WC. Dit appartement (Duplex) is voorzien van een woonkamer 40 m², een eetkamer, een Aparte en ingericht keuken, een kelder5 m² en een parkeerplaats. Zij bevindt zich op de 3de de verdieping. Verwarming : "individual". andere : intercom, openhaard. Honoraria : 4.285714.

Deze tekst is een automatische vertaling.

Referentie aanbieding : 1843

Pak het plan

Algemene kenmerken

    • Bovenste verdieping
    • 3 Verdiepingen tellende gebouwen
    • Rustig
    • Op de 3e verdieping
    • Bouwjaar 1750
    • 5 Ruimtes

Ontwikkeling van het pand

    • Kelder 5 m²
    • 4 Slaapkamers
    • Verwarming "individual"
    • Woonkamer 40 m²
    • 1 Toilet
    • 1 Aantal doucheruimte
    • Eetkamer
    • Open haard
    • 1 Aantal badkamers

Toegang

    • Intercom
    • 1 Parking

Energielabel

Energieprestatieadvies (EPA)

D

Bekijk de details

Ontdek de omgeving
Print de kaart van dit vastgoed uit

Over de prijs

1 095 000 €
Kosten inclusief btw ten laste van de koper : 4,285714% van de prijs van het onroerend goed exclusief kosten
Prijs van het onroerend goed exclusief kosten : 1 050 000 €

Makelaarskosten

Over het mede-eigendom

Het mede-eigendom omvat 20 eenheden voor een gemiddeld jaarlijks bedrag in het voorlopige budget voor de onderhoudskosten van 3.800 €

Vereniging van eigenaren : Pas de procédure en cours

Georisico's

Informatie over de risico's waaraan dit pand is blootgesteld is beschikbaar op de website Géorisques https://www.georisques.gouv.fr

Meld deze geclassificeerde

Financiering

  • Duur van onze lening
    De gegevens in deze simulator zijn indicatief en niet contractueel.
  • Deze simulatie is bedoeld ter informatie en is gebaseerd op gemiddelde marktprijzen.
  • Aanvraag van informatie

    Bericht verzonden op

    Zie telefoon

    Door het bovenstaande nummer te gebruiken of op «Contact» te klikken, accepteert u de Algemene Voorwaarden en gaat u akkoord met het gebruik van onze , waarvan u uw toestemming te allen tijde kunt intrekken.

    CABINET MANSART

    28 rue Royale

    78000 Versailles

    (139 Mening)

    Wettelijke informatie kantoor

    CABINET MANSART, met een kapitaal van 15.000 €

    Beroepslicentie nr. 1438 afgeleverd door versailles

    Zetel: 28 rue royale 78000 versailles

    Financiële garantie LLoyds voor een bedrag van 150.000 €

    RCS: VERSAILLES 441184355

    Deze advertentie is aan uw favorieten toegevoegd

    © 2026 - BellesDemeures.com