Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Wilt u deze vastgoedaanbieding graag bezoeken?
Met een prachtig uitzicht en zuid gelegen dit appartement143,27 m², gebouwd in 1900, in een flatgebouw van 3 verdiepingen heeft 5 kamers waarvan 2 slaapkamers, 2 badkamers en 2 WC's. Dit appartement is voorzien van een eetkamer, een Aparte en ingericht keuken, een terras, een garage en een kelder. Zij bevindt zich op de 1ste de verdieping. Verwarming : Gas. andere : openhaard. Honoraria : 4.29.
Deze tekst is een automatische vertaling.
Referentie aanbieding : M1035-MILLESIME
Energieprestatieadvies (EPA)
D
Index voor de uitstoot van broeikasgassen
D
De eigenaar heeft niet het juiste adres van de woning verstrekt. De genoemde locatie is bij benadering.
Over de prijs
2 190 000 €
Kosten inclusief btw ten laste van de koper : 4,29% van de prijs van het onroerend goed exclusief kosten
Prijs van het onroerend goed exclusief kosten : 2 100 000 €
Over het mede-eigendom
Het mede-eigendom omvat 12 eenheden voor een gemiddeld jaarlijks bedrag in het voorlopige budget voor de onderhoudskosten van 2.830 €
Georisico's
Informatie over de risico's waaraan dit pand is blootgesteld is beschikbaar op de website Géorisques https://www.georisques.gouv.fr
Door het bovenstaande nummer te gebruiken of op «Contact» te klikken, accepteert u de Algemene Voorwaarden en gaat u akkoord met het gebruik van onze , waarvan u uw toestemming te allen tijde kunt intrekken.
4 AVENUE EDITH CAVELL
64600 Anglet
Deze advertentie is aan uw favorieten toegevoegd