Om optimaal te browsen, adviseren wij u om een andere browser te kiezen

Appartement • Chiberta, Anglet • 2 278 000 €
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  209 m²

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot

Appartement • Chiberta, Anglet
2 278 000 €
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  209 m²
Delen

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Luxe appartementen / penthouses te koop in Chiberta
Luxe appartementen / penthouses te koop in Chiberta Luxe appartementen / penthouses te koop in Chiberta
Alle foto's bekijken

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Sluit

Appartement
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  209 m²
2 278 000 €

Sluit

Aanbevolen

  • Lift
  • Prachtig uitzicht
  • 3 Parkeerplaatsen
  • Rustig
  • Kelder

In een rustige buurt, dit appartement209 m², gebouwd in 1970, in een flatgebouw van 3 verdiepingen heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers, 1 badkamer en 3 WC's. Dit appartement is voorzien van een Aparte en ingericht keuken, 2 garages, een kelder en een parkeerplaats. Zij bevindt zich op de 3de de verdieping met lift. Verwarming : "individual gaz radiator". andere : intercom, openhaard. Honoraria : 4.976959.

Deze tekst is een automatische vertaling.

Referentie aanbieding : 460

Pak het plan

Algemene kenmerken

    • Bovenste verdieping
    • 3 Verdiepingen tellende gebouwen
    • Rustig
    • Op de 3e verdieping
    • Bouwjaar 1970
    • 5 Ruimtes

Ontwikkeling van het pand

    • Kelder
    • Open haard
    • 1 Aantal badkamers
    • 4 Slaapkamers
    • Verwarming "individual gaz radiator"
    • 3 Toilet
    • 2 Aantal doucheruimtes

Toegang

    • Intercom
    • 2 Garageboxen
    • 1 Parking
    • Alarm

Energielabel

Energieprestatieadvies (EPA)

C

Index voor de uitstoot van broeikasgassen

C

Bekijk de details

Ontdek de omgeving

De eigenaar heeft niet het juiste adres van de woning verstrekt. De genoemde locatie is bij benadering.

Krijg het adres van de woning
Print de kaart van dit vastgoed uit

Over de prijs

2 278 000 €
Kosten inclusief btw ten laste van de koper : 4,976959% van de prijs van het onroerend goed exclusief kosten
Prijs van het onroerend goed exclusief kosten : 2 170 000 €

Makelaarskosten

Georisico's

Informatie over de risico's waaraan dit pand is blootgesteld is beschikbaar op de website Géorisques https://www.georisques.gouv.fr

Meld deze geclassificeerde

Financiering

  • Duur van onze lening
    De gegevens in deze simulator zijn indicatief en niet contractueel.
  • Deze simulatie is bedoeld ter informatie en is gebaseerd op gemiddelde marktprijzen.
  • Aanvraag van informatie

    Bericht verzonden op

    Zie telefoon

    Door het bovenstaande nummer te gebruiken of op «Contact» te klikken, accepteert u de Algemene Voorwaarden en gaat u akkoord met het gebruik van onze , waarvan u uw toestemming te allen tijde kunt intrekken.

    1 AVENUE D OSSUNA

    64200 Biarritz

    Het kantoor ARCHITECTURES beschikt over 37 exclusieve vastgoedaanbiedingen

    Deze advertentie is aan uw favorieten toegevoegd

    © 2026 - BellesDemeures.com