Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Wilt u deze vastgoedaanbieding graag bezoeken?
In een rustige buurt, op het zuid gelegen dit appartement (Duplex) 145 m², gebouwd in 1900 Duplex, in een flatgebouw van 4 verdiepingen bestaat uit 5 kamers waarvan 4 slaapkamers, 1 badkamer en 2 WC's. Dit appartement (Duplex) is uitgerust van van een Ingericht keuken, van een terras en van een kelder. Zij bevindt zich op de 2de de verdieping. Verwarming : "individual gaz". andere : intercom. Honoraria : 5.120482.
Deze tekst is een automatische vertaling.
Referentie aanbieding : VN2669
Energieprestatieadvies (EPA)
D
Index voor de uitstoot van broeikasgassen
D
De eigenaar heeft niet het juiste adres van de woning verstrekt. De genoemde locatie is bij benadering.
Over de prijs
698 000 €
Kosten inclusief btw ten laste van de koper : 5,120482% van de prijs van het onroerend goed exclusief kosten
Prijs van het onroerend goed exclusief kosten : 664 000 €
Over het mede-eigendom
Het mede-eigendom omvat 9 eenheden voor een gemiddeld jaarlijks bedrag in het voorlopige budget voor de onderhoudskosten van 1.200 €
Vereniging van eigenaren : Pas de procédure en cours
Georisico's
Informatie over de risico's waaraan dit pand is blootgesteld is beschikbaar op de website Géorisques https://www.georisques.gouv.fr
Door het bovenstaande nummer te gebruiken of op «Contact» te klikken, accepteert u de Algemene Voorwaarden en gaat u akkoord met het gebruik van onze , waarvan u uw toestemming te allen tijde kunt intrekken.
22 rue de Tenremonde
59000 Rijsel
Deze advertentie is aan uw favorieten toegevoegd