Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Wilt u deze vastgoedaanbieding graag bezoeken?
Met een prachtig uitzicht en zuid-west gelegen dit appartement159,18 m², gebouwd in 1972, in een flatgebouw van 4 verdiepingen bestaat uit 6 kamers waarvan 4 slaapkamers, 2 badkamers en 2 WC's. Dit appartement is uitgerust van van een woonkamer 53,3 m², van een Geen keuken, van een terras, van een garage en van een kelder. Zij bevindt zich op de 2de de verdieping met lift. Verwarming : "collective gaz radiator". andere : Bewaker, kabeltelevisie. Honoraria : 5.
Deze tekst is een automatische vertaling.
Referentie aanbieding : 86370743
Energieprestatieadvies (EPA)
D
Index voor de uitstoot van broeikasgassen
D
De eigenaar heeft niet het juiste adres van de woning verstrekt. De genoemde locatie is bij benadering.
Over de prijs
739 000 €
Kosten inclusief btw ten laste van de koper : 5% van de prijs van het onroerend goed exclusief kosten
Prijs van het onroerend goed exclusief kosten : 703 810 €
Over het mede-eigendom
Het mede-eigendom omvat 78 eenheden voor een gemiddeld jaarlijks bedrag in het voorlopige budget voor de onderhoudskosten van 6.000 €
Georisico's
Informatie over de risico's waaraan dit pand is blootgesteld is beschikbaar op de website Géorisques https://www.georisques.gouv.fr
Door het bovenstaande nummer te gebruiken of op «Contact» te klikken, accepteert u de Algemene Voorwaarden en gaat u akkoord met het gebruik van onze , waarvan u uw toestemming te allen tijde kunt intrekken.
73 rue de la Monnaie
59000 Rijsel
Deze advertentie is aan uw favorieten toegevoegd