Om optimaal te browsen, adviseren wij u om een andere browser te kiezen

Appartement • Gambetta, Montpellier • 1 050 000 €
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  289 m²

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot

Appartement • Gambetta, Montpellier
1 050 000 €
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  289 m²
Delen

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Luxe appartementen / penthouses te koop in Gambetta
Luxe appartementen / penthouses te koop in Gambetta Luxe appartementen / penthouses te koop in Gambetta
Alle foto's bekijken

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Sluit

Appartement
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  289 m²
1 050 000 €

Sluit

Aanbevolen

  • Balkon
  • Prachtig uitzicht
  • 1 Garage
  • Kelder

Dit appartement289 m², gebouwd in 1900, in een flatgebouw van 3 verdiepingen bestaat uit 8 kamers waarvan 5 slaapkamers, 1 badkamer en 2 WC's. Dit appartement is uitgerust van van een Aparte en ingericht keuken, van een balkon, van een garage en van een kelder. Zij bevindt zich op de 3de de verdieping. Verwarming : Omkeerbaar individueel regelbaar aircosysteem. andere : parketvloer. Honoraria : 5.

Deze tekst is een automatische vertaling.

Referentie aanbieding : 343184007

Pak het plan

Algemene kenmerken

    • Ligging stad
    • 3 Verdiepingen tellende gebouwen
    • Bovenste verdieping
    • Op de 3e verdieping
    • Bouwjaar 1900
    • 8 Ruimtes

Ontwikkeling van het pand

    • 1 Balkon
    • 2 Toilet
    • Verwarming omkeerbaar individueel regelbaar aircosysteem
    • Kelder
    • Niet gemeubeld
    • 1 Aantal doucheruimte
    • 5 Slaapkamers
    • Parket
    • 1 Aantal badkamers

Toegang

    • 1 Garagebox

Energielabel

Energieprestatieadvies (EPA)

C

Index voor de uitstoot van broeikasgassen

C

Bekijk de details

Ontdek de omgeving

De eigenaar heeft niet het juiste adres van de woning verstrekt. De genoemde locatie is bij benadering.

Krijg het adres van de woning
Print de kaart van dit vastgoed uit

Over de prijs

1 050 000 €
Kosten inclusief btw ten laste van de koper : 5% van de prijs van het onroerend goed exclusief kosten
Prijs van het onroerend goed exclusief kosten : 1 000 000 €

Makelaarskosten

Over het mede-eigendom

Het mede-eigendom omvat 13 eenheden voor een gemiddeld jaarlijks bedrag in het voorlopige budget voor de onderhoudskosten van 5.320 €

Georisico's

Informatie over de risico's waaraan dit pand is blootgesteld is beschikbaar op de website Géorisques https://www.georisques.gouv.fr

Meld deze geclassificeerde

Financiering

  • Duur van onze lening
    De gegevens in deze simulator zijn indicatief en niet contractueel.
  • Deze simulatie is bedoeld ter informatie en is gebaseerd op gemiddelde marktprijzen.
  • Aanvraag van informatie

    Bericht verzonden op

    Zie telefoon

    Door het bovenstaande nummer te gebruiken of op «Contact» te klikken, accepteert u de Algemene Voorwaarden en gaat u akkoord met het gebruik van onze , waarvan u uw toestemming te allen tijde kunt intrekken.

    1 rue Saint Paul

    34000 Montpellier

    (585 Mening)
    Het kantoor MAT & SEB IMMOBILIER beschikt over 14 exclusieve vastgoedaanbiedingen

    Wettelijke informatie kantoor

    MAT & SEB IMMOBILIER, met een kapitaal van 10.000 €

    Beroepslicentie nr. CPI 34022018 000 029

    Zetel: 1, rue Saint-Paul 34000 MONTPELLIER

    Financiële garantie GALIAN voor een bedrag van 120.000 €

    RCS: Montpellier 528557614

    Deze advertentie is aan uw favorieten toegevoegd

    © 2026 - BellesDemeures.com