Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Wilt u deze vastgoedaanbieding graag bezoeken?
Op het zuid-west gelegen dit appartement245 m², gebouwd in 1947, in een flatgebouw van 2 verdiepingen heeft 9 kamers waarvan 5 slaapkamers, 1 badkamer en 3 WC's. Dit appartement is voorzien van een woonkamer 40,83 m², een Aparte en ingericht keuken, 3 balkons, een terras, een garage en een kelder6 m². Zij bevindt zich op de 1ste de verdieping met lift. Verwarming : Tersoonlijk electrisch. andere : intercom, digicode. Honoraria : 3.91.
Deze tekst is een automatische vertaling.
Referentie aanbieding : PIRATE
Energieprestatieadvies (EPA)
D
Index voor de uitstoot van broeikasgassen
B
De eigenaar heeft niet het juiste adres van de woning verstrekt. De genoemde locatie is bij benadering.
Over de prijs
2 390 000 €
Kosten inclusief btw ten laste van de koper : 3,91% van de prijs van het onroerend goed exclusief kosten
Prijs van het onroerend goed exclusief kosten : 2 300 000 €
Georisico's
Informatie over de risico's waaraan dit pand is blootgesteld is beschikbaar op de website Géorisques https://www.georisques.gouv.fr
Door het bovenstaande nummer te gebruiken of op «Contact» te klikken, accepteert u de Algemene Voorwaarden en gaat u akkoord met het gebruik van onze , waarvan u uw toestemming te allen tijde kunt intrekken.
12 Avenue Georges Pompidou
85100 Les Sables-d'Olonne
Wettelijke informatie kantoor
HAUTE MER IMMOBILIER, met een kapitaal van 10.000 €
Beroepslicentie nr. CPI85012023000000013 afgeleverd door CCI de la VENDEE
Financiële garantie Galian voor een bedrag van 120.000 €
RCS: les sables d'Olonne 951044932
Deze advertentie is aan uw favorieten toegevoegd