Om optimaal te browsen, adviseren wij u om een andere browser te kiezen

Appartement • Parijs 16e • 12 600 000 €
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  333 m²

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot

Appartement • Parijs 16e
12 600 000 €
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  333 m²
Delen

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Alle foto's bekijken

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Sluit

Appartement
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  333 m²
12 600 000 €

Sluit

Aanbevolen

  • Lift
  • Prachtig uitzicht
  • Conciërge
  • Kelder

Met een prachtig uitzicht en zuid-oost gelegen dit appartement gemeubileerd 333 m², gebouwd in 1902 heeft 9 kamers waarvan 3 slaapkamers. Dit appartement is voorzien van een woonkamer, een Aparte keuken en een kelder. Zij bevindt zich op de 5de de verdieping met lift. Verwarming : "collective gaz". andere : intercom, digicode, Bewaker, openhaard, kabeltelevisie. Honoraria : 5.

Deze tekst is een automatische vertaling.

Referentie aanbieding : NF52-7271

Pak het plan

Algemene kenmerken

    • Oriëntatie oost, zuid
    • 9 Ruimtes
    • Bouwjaar 1902
    • Op de 5e verdieping

Ontwikkeling van het pand

    • Kelder
    • 3 Slaapkamers

Niet kenbaar gemaakt

Index voor de uitstoot van broeikasgassen

Niet kenbaar gemaakt

Ontdek de omgeving
Print de kaart van dit vastgoed uit

Over de prijs

12 600 000 €
Kosten inclusief btw ten laste van de koper : 5% van de prijs van het onroerend goed exclusief kosten
Prijs van het onroerend goed exclusief kosten : 12 000 000 €

Makelaarskosten

Over het mede-eigendom

Het mede-eigendom omvat 5 eenheden voor een gemiddeld jaarlijks bedrag in het voorlopige budget voor de onderhoudskosten van 18.448 €

Georisico's

Informatie over de risico's waaraan dit pand is blootgesteld is beschikbaar op de website Géorisques https://www.georisques.gouv.fr

Meld deze geclassificeerde

Financiering

  • Duur van onze lening
    De gegevens in deze simulator zijn indicatief en niet contractueel.
  • Deze simulatie is bedoeld ter informatie en is gebaseerd op gemiddelde marktprijzen.
  • Aanvraag van informatie

    Bericht verzonden op

    Zie telefoon

    Door het bovenstaande nummer te gebruiken of op «Contact» te klikken, accepteert u de Algemene Voorwaarden en gaat u akkoord met het gebruik van onze , waarvan u uw toestemming te allen tijde kunt intrekken.

    GROUPE MOBILIS

    1, rue de Passy

    75016 Parijs 16e

    Deze advertentie is aan uw favorieten toegevoegd

    © 2026 - BellesDemeures.com