Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Wilt u deze vastgoedaanbieding graag bezoeken?
Op het oost gelegen dit appartement49,08 m², gebouwd in 1925, in een flatgebouw van 6 verdiepingen heeft 3 kamers waarvan 1 slaapkamer en 1 WC. Dit appartement is voorzien van een woonkamer 24,76 m² en een Aparte keuken. Zij bevindt zich op de 6de de verdieping met lift. Verwarming : "collective gaz". andere : intercom, digicode, kabeltelevisie. Honoraria : 4.001.
Deze tekst is een automatische vertaling.
Referentie aanbieding : 6402
Energieprestatieadvies (EPA)
E
Index voor de uitstoot van broeikasgassen
E
De eigenaar heeft niet het juiste adres van de woning verstrekt. De genoemde locatie is bij benadering.
Over de prijs
798 000 €
Kosten inclusief btw ten laste van de koper : 4,001% van de prijs van het onroerend goed exclusief kosten
Prijs van het onroerend goed exclusief kosten : 767 300 €
Over het mede-eigendom
Het mede-eigendom omvat 74 eenheden voor een gemiddeld jaarlijks bedrag in het voorlopige budget voor de onderhoudskosten van 3.504 €
Georisico's
Informatie over de risico's waaraan dit pand is blootgesteld is beschikbaar op de website Géorisques https://www.georisques.gouv.fr
Door het bovenstaande nummer te gebruiken of op «Contact» te klikken, accepteert u de Algemene Voorwaarden en gaat u akkoord met het gebruik van onze , waarvan u uw toestemming te allen tijde kunt intrekken.
66 rue de Babylone
75007 Parijs 7e
Deze advertentie is aan uw favorieten toegevoegd