Om optimaal te browsen, adviseren wij u om een andere browser te kiezen

Appartement • Parijs 3e • 2 000 000 €
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  113 m²

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot

Appartement • Parijs 3e
2 000 000 €
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  113 m²
Delen

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Luxe appartementen / penthouses te koop in Parijs 3e
Luxe appartementen / penthouses te koop in Parijs 3e Luxe appartementen / penthouses te koop in Parijs 3e
Alle foto's bekijken

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Sluit

Appartement
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  113 m²
2 000 000 €

Sluit

Aanbevolen

  • Terras
  • Lift

Op het oost-west gelegen dit appartement113 m², gebouwd in 1800 bevat 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Dit appartement heeft van een woonkamer, van een Geen keuken en van een terras. Zij bevindt zich op de 4de de verdieping met lift. Verwarming : Tersoonlijk electrisch. andere : intercom, digicode. Honoraria : 5.26.

Deze tekst is een automatische vertaling.

Referentie aanbieding : 86434277

Pak het plan

Algemene kenmerken

    • Oriëntatie oost, west
    • 3 Ruimtes
    • Bouwjaar 1800
    • Op de 4e verdieping

Ontwikkeling van het pand

    • Woonkamer
    • Verwarming tersoonlijk electrisch
    • Inkomhal
    • 1 Aantal doucheruimte
    • 2 Slaapkamers

Toegang

    • Intercom
    • Alarm

Energielabel

Energieprestatieadvies (EPA)

D

Index voor de uitstoot van broeikasgassen

B

Bekijk de details

Ontdek de omgeving

De eigenaar heeft niet het juiste adres van de woning verstrekt. De genoemde locatie is bij benadering.

Krijg het adres van de woning
Print de kaart van dit vastgoed uit

Over de prijs

2 000 000 €
Kosten inclusief btw ten laste van de koper : 5,26% van de prijs van het onroerend goed exclusief kosten
Prijs van het onroerend goed exclusief kosten : 1 900 000 €

Makelaarskosten

Georisico's

Informatie over de risico's waaraan dit pand is blootgesteld is beschikbaar op de website Géorisques https://www.georisques.gouv.fr

Meld deze geclassificeerde

Financiering

  • Duur van onze lening
    De gegevens in deze simulator zijn indicatief en niet contractueel.
  • Deze simulatie is bedoeld ter informatie en is gebaseerd op gemiddelde marktprijzen.
  • Aanvraag van informatie

    Bericht verzonden op

    Zie telefoon

    Door het bovenstaande nummer te gebruiken of op «Contact» te klikken, accepteert u de Algemene Voorwaarden en gaat u akkoord met het gebruik van onze , waarvan u uw toestemming te allen tijde kunt intrekken.

    14 rue du Roi de Sicile

    75004 Parijs 4e

    Het kantoor THIBAULT CHANEL IMMOBILIER beschikt over 5 exclusieve vastgoedaanbiedingen

    Wettelijke informatie kantoor

    Beroepslicentie nr. CPI 7501 2016 000 006 820 afgeleverd door Paris Ile de France

    Zetel: 14 RUE DU ROI DE SICILE 75004 PARIS 4EME

    Deze advertentie is aan uw favorieten toegevoegd

    © 2026 - BellesDemeures.com