Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Wilt u deze vastgoedaanbieding graag bezoeken?
Op het oost gelegen dit appartement47 m², in een flatgebouw van 3 verdiepingen bestaat uit 2 kamers waarvan 1 slaapkamer, 1 badkamer en 1 WC. Dit appartement is uitgerust van van een Geen keuken. Zij bevindt zich op de 3de de verdieping. Honoraria : 5.
Deze tekst is een automatische vertaling.
Referentie aanbieding : 7553
Energieprestatieadvies (EPA)
E
Index voor de uitstoot van broeikasgassen
E
De eigenaar heeft niet het juiste adres van de woning verstrekt. De genoemde locatie is bij benadering.
Over de prijs
992 040 €
Kosten inclusief btw ten laste van de koper : 5% van de prijs van het onroerend goed exclusief kosten
Prijs van het onroerend goed exclusief kosten : 944 800 €
Georisico's
Informatie over de risico's waaraan dit pand is blootgesteld is beschikbaar op de website Géorisques https://www.georisques.gouv.fr
Door het bovenstaande nummer te gebruiken of op «Contact» te klikken, accepteert u de Algemene Voorwaarden en gaat u akkoord met het gebruik van onze , waarvan u uw toestemming te allen tijde kunt intrekken.
RUE DES BOIS COURCHEVEL VILLAGE
73120 Courchevel
Deze advertentie is aan uw favorieten toegevoegd