Om optimaal te browsen, adviseren wij u om een andere browser te kiezen

Appartement • Le Touquet-Paris-Plage • 572 000 €
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamer 
  • •  48 m²

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot

Appartement • Le Touquet-Paris-Plage
572 000 €
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamer 
  • •  48 m²
Delen

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Luxe appartementen / penthouses te koop in Le Touquet-Paris-Plage
Luxe appartementen / penthouses te koop in Le Touquet-Paris-Plage Luxe appartementen / penthouses te koop in Le Touquet-Paris-Plage
Alle foto's bekijken

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Sluit

Appartement
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamer 
  • •  48 m²
572 000 €

Sluit

Aanbevolen

  • Balkon
  • Lift
  • 1 Garage
  • Kelder

Op het zuid gelegen dit appartement48 m², gebouwd in 2014, in een flatgebouw van 5 verdiepingen heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamer en 1 WC. Dit appartement is voorzien van een woonkamer, een Open en ingericht keuken, 2 balkons, een garage en een kelder. Zij bevindt zich op de 2de de verdieping met lift. Honoraria : 4.95.

Deze tekst is een automatische vertaling.

Referentie aanbieding : 10070

Pak het plan

Algemene kenmerken

    • Oriëntatie zuid
    • Op de 2e verdieping
    • Bouwjaar 2014
    • 2 Ruimtes
    • 5 Verdiepingen tellende gebouwen

Ontwikkeling van het pand

    • 2 Balkons
    • Inkomhal
    • Apart toilet
    • Kelder
    • 1 Slaapkamer
    • 1 Aantal doucheruimte
    • Woonkamer
    • 1 Toilet

Toegang

    • Gehandicaptenvriendelijk
    • 1 Garagebox

Energielabel

Energieprestatieadvies (EPA)

C

Index voor de uitstoot van broeikasgassen

D

Bekijk de details

Ontdek de omgeving

De eigenaar heeft niet het juiste adres van de woning verstrekt. De genoemde locatie is bij benadering.

Krijg het adres van de woning
Print de kaart van dit vastgoed uit

Over de prijs

572 000 €
Kosten inclusief btw ten laste van de koper : 4,95% van de prijs van het onroerend goed exclusief kosten
Prijs van het onroerend goed exclusief kosten : 545 000 €

Makelaarskosten

Georisico's

Informatie over de risico's waaraan dit pand is blootgesteld is beschikbaar op de website Géorisques https://www.georisques.gouv.fr

Meld deze geclassificeerde

Financiering

  • Duur van onze lening
    De gegevens in deze simulator zijn indicatief en niet contractueel.
  • Deze simulatie is bedoeld ter informatie en is gebaseerd op gemiddelde marktprijzen.
  • Aanvraag van informatie

    Bericht verzonden op

    Zie telefoon

    Door het bovenstaande nummer te gebruiken of op «Contact» te klikken, accepteert u de Algemene Voorwaarden en gaat u akkoord met het gebruik van onze , waarvan u uw toestemming te allen tijde kunt intrekken.

    Ag Côte D'Opale

    34 36 avenue Saint Jean B P 133

    62520 Le Touquet-Paris-Plage

    Het kantoor Ag Côte D'Opale beschikt over 8 exclusieve vastgoedaanbiedingen

    Wettelijke informatie kantoor

    Beroepslicentie nr. CPI 6207 2016 000 004 949 afgeleverd door CCI de la Côte d'Opale

    Financiële garantie GALIAN voor een bedrag van 120.000 €

    Deze advertentie is aan uw favorieten toegevoegd

    © 2026 - BellesDemeures.com