Om optimaal te browsen, adviseren wij u om een andere browser te kiezen

Appartement • Parc Monceau, Parijs 8e • 6 995 €/maandincl. taksen incl. kosten
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  231,4 m²

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot

Appartement • Parc Monceau, Parijs 8e
6 995 €/maandincl. taksen incl. kosten
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  231,4 m²
Delen

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Verhuren
 van luxe appartementen in Parc Monceau
Verhuren
 van luxe appartementen in Parc Monceau Verhuren
 van luxe appartementen in Parc Monceau
Alle foto's bekijken

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Sluit

Appartement
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  231,4 m²
6 995 €/maandincl. taksen incl. kosten

Sluit

Dit appartement231,4 m² heeft 7 kamers waarvan 4 slaapkamers, 1 badkamer en 3 WC's. Dit appartement is voorzien van een woonkamer, een eetkamer en een Geen keuken. Zij bevindt zich op de 1ste de verdieping. Verwarming : Gas. andere : kabeltelevisie.

Deze tekst is een automatische vertaling.

Referentie aanbieding : AX_7P_1MURAT_1MYD

Pak het plan

Algemene kenmerken

    • Geen overburen
    • Op de 1e verdieping
    • 7 Ruimtes

Ontwikkeling van het pand

    • Woonkamer
    • 4 Slaapkamers
    • Niet gemeubeld
    • 1 Aantal badkamers
    • Eetkamer
    • 3 Toilet
    • Verwarming gas
    • Inkomhal
    • Keuken
    • 2 Aantal doucheruimtes

Energielabel

Energieprestatieadvies (EPA)

D

Index voor de uitstoot van broeikasgassen

E

Bekijk de details

Ontdek de omgeving
Print de kaart van dit vastgoed uit

Over de prijs

De huurkosten omvatten 6.995 €/maand. Waarvan Basishuur (exclusief kosten) 6.495 € Huurtoeslag NB Forfaitaire kosten 500 € Kosten inclusief BTW te betalen door de huurder NB Waarvan Inventaris NB Waarborg 6.495 €

Makelaarskosten

Georisico's

Informatie over de risico's waaraan dit pand is blootgesteld is beschikbaar op de website Géorisques https://www.georisques.gouv.fr

Meld deze geclassificeerde

Aanvraag van informatie

Bericht verzonden op

Zie telefoon

Door het bovenstaande nummer te gebruiken of op «Contact» te klikken, accepteert u de Algemene Voorwaarden en gaat u akkoord met het gebruik van onze , waarvan u uw toestemming te allen tijde kunt intrekken.

106 boulevard Saint Germain

75006 Parijs 6e

Het kantoor BONDUELLE IMMOBILIER beschikt over 34 exclusieve vastgoedaanbiedingen

Wettelijke informatie kantoor

Zetel: 106, boulevard Saint Germain 75006 PARIS

RCS: PARIS 812621589

Deze advertentie is aan uw favorieten toegevoegd

© 2026 - BellesDemeures.com