Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Wilt u deze vastgoedaanbieding graag bezoeken?
Op het zuid-oost gelegen dit appartement362 m², gebouwd in 1910, in een flatgebouw van 6 verdiepingen bevat 9 kamers waarvan 6 slaapkamers, 1 badkamer en 4 WC's. Dit appartement heeft van een woonkamer, van een Aparte en ingericht keuken en van een kelder10 m². Zij bevindt zich op de 4de de verdieping met lift. Verwarming : "collective gaz". andere : intercom, digicode, Bewaker, parketvloer, openhaard.
Deze tekst is een automatische vertaling.
Referentie aanbieding : Chaillot - 4
Energieprestatieadvies (EPA)
E
Index voor de uitstoot van broeikasgassen
E
Over de prijs
De huurkosten omvatten 16.068 €/maand. Waarvan Basishuur (exclusief kosten) 14.468 € Huurtoeslag NB Forfaitaire kosten 1.600 € Kosten inclusief BTW te betalen door de huurder NB Waarvan Inventaris NB Waarborg 28.396 €
Georisico's
Informatie over de risico's waaraan dit pand is blootgesteld is beschikbaar op de website Géorisques https://www.georisques.gouv.fr
Door het bovenstaande nummer te gebruiken of op «Contact» te klikken, accepteert u de Algemene Voorwaarden en gaat u akkoord met het gebruik van onze , waarvan u uw toestemming te allen tijde kunt intrekken.
41 boulevard du Commandant Charcot
92200 Neuilly-sur-Seine
Deze advertentie is aan uw favorieten toegevoegd