Om optimaal te browsen, adviseren wij u om een andere browser te kiezen

Huis • Graçay • 490 000 €
  •  •  Slaapkamers 
  • •  410 m²

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot

Huis • Graçay
490 000 €
  •  •  Slaapkamers 
  • •  410 m²
Delen

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Luxe huizen en villa te koop in Graçay
Luxe huizen en villa te koop in Graçay Luxe huizen en villa te koop in Graçay
Alle foto's bekijken

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Sluit

Huis
  •  •  Slaapkamers 
  • •  410 m²
490 000 €

Sluit

Aanbevolen

  • Prachtig uitzicht
  • Rustig

In een rustige buurt, met een prachtig uitzicht dit huis410 m², met een perceel oppervlakte van 6700 m² heeft 6 slaapkamers. Dit huis is voorzien van een woonkamer 24 m², een eetkamer 34 m² en een Kitchenette. Verwarming : Stookolie. andere : openhaard, kabeltelevisie. Honoraria : 5.832.

Deze tekst is een automatische vertaling.

Referentie aanbieding : 87005230

Pak het plan

Algemene kenmerken

    • Rustig
    • Op te frissen

Ontwikkeling van het pand

    • Woonkamer 24 m²
    • Niet gemeubeld
    • 6 Aantal doucheruimtes
    • Eetkamer 34 m²
    • Open haard
    • 6 Slaapkamers
    • Verwarming stookolie

Energielabel

Energieprestatieadvies (EPA)

E

Index voor de uitstoot van broeikasgassen

E

Bekijk de details

Ontdek de omgeving

De eigenaar heeft niet het juiste adres van de woning verstrekt. De genoemde locatie is bij benadering.

Krijg het adres van de woning
Print de kaart van dit vastgoed uit

Over de prijs

490 000 €
Kosten inclusief btw ten laste van de koper : 5,832% van de prijs van het onroerend goed exclusief kosten
Prijs van het onroerend goed exclusief kosten : 463 000 €

Georisico's

Informatie over de risico's waaraan dit pand is blootgesteld is beschikbaar op de website Géorisques https://www.georisques.gouv.fr

Meld deze geclassificeerde

Financiering

  • Duur van onze lening
    De gegevens in deze simulator zijn indicatief en niet contractueel.
  • Deze simulatie is bedoeld ter informatie en is gebaseerd op gemiddelde marktprijzen.
  • Aanvraag van informatie

    Bericht verzonden op

    Zie telefoon

    Door het bovenstaande nummer te gebruiken of op «Contact» te klikken, accepteert u de Algemene Voorwaarden en gaat u akkoord met het gebruik van onze , waarvan u uw toestemming te allen tijde kunt intrekken.

    Les champs de Salbris

    41300 Salbris

    Het kantoor BARNES SOLOGNE VAL DE LOIRE beschikt over 79 exclusieve vastgoedaanbiedingen

    Deze advertentie is aan uw favorieten toegevoegd

    © 2026 - BellesDemeures.com