Om optimaal te browsen, adviseren wij u om een andere browser te kiezen

Huis • Dolus-d'Oléron • 1 094 000 €
  • 10  Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  300 m²

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot

Huis • Dolus-d'Oléron
1 094 000 €
  • 10  Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  300 m²
Delen

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Luxe huizen en villa te koop in Dolus-d'Oléron
Luxe huizen en villa te koop in Dolus-d'Oléron Luxe huizen en villa te koop in Dolus-d'Oléron
Alle foto's bekijken

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Sluit

Huis
  • 10  Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  300 m²
1 094 000 €

Sluit

Aanbevolen

  • Terras

Op het zuid-west gelegen dit huis300 m², met een perceel oppervlakte van 7423 m² heeft 10 kamers waarvan 5 slaapkamers en 5 WC's. Dit huis is voorzien van een Open en ingericht keuken, een terras en 6 parkeerplaatsen. andere : openhaard. Honoraria : 4.19.

Deze tekst is een automatische vertaling.

Referentie aanbieding : 113364DHI1390

Pak het plan

Algemene kenmerken

    • Oriëntatie zuid, west
    • 1-Laagse gebouwen
    • 10 Ruimtes

Ontwikkeling van het pand

    • 5 Slaapkamers
    • Open haard
    • 5 Toilet
    • 4 Aantal doucheruimtes
    • Minstens 1 apart toilet

Toegang

    • 6 parkeerplaatsen
    • Alarm

Energielabel

Energieprestatieadvies (EPA)

C

Index voor de uitstoot van broeikasgassen

A

Bekijk de details

Ontdek de omgeving

De eigenaar heeft niet het juiste adres van de woning verstrekt. De genoemde locatie is bij benadering.

Krijg het adres van de woning
Print de kaart van dit vastgoed uit

Over de prijs

1 094 000 €
Kosten inclusief btw ten laste van de koper : 4,19% van de prijs van het onroerend goed exclusief kosten
Prijs van het onroerend goed exclusief kosten : 1 050 000 €

Makelaarskosten

Georisico's

Informatie over de risico's waaraan dit pand is blootgesteld is beschikbaar op de website Géorisques https://www.georisques.gouv.fr

Meld deze geclassificeerde

Financiering

  • Duur van onze lening
    De gegevens in deze simulator zijn indicatief en niet contractueel.
  • Deze simulatie is bedoeld ter informatie en is gebaseerd op gemiddelde marktprijzen.
  • Aanvraag van informatie

    Bericht verzonden op

    Zie telefoon

    Door het bovenstaande nummer te gebruiken of op «Contact» te klikken, accepteert u de Algemene Voorwaarden en gaat u akkoord met het gebruik van onze , waarvan u uw toestemming te allen tijde kunt intrekken.

    Dr House immo

    47 RUE MARCEL DASSAULT

    92514 Boulogne-Billancourt

    Wettelijke informatie kantoor

    Dr House immo, met een kapitaal van 10.000 €

    Beroepslicentie nr. 92/A/0543 afgeleverd door Hauts de Seine

    Zetel: 47 RUE MARCEL DASSAULT 92514 BOULOGNE BILLANCOURT CEDEX

    Deze advertentie is aan uw favorieten toegevoegd

    © 2026 - BellesDemeures.com