Om optimaal te browsen, adviseren wij u om een andere browser te kiezen

Landgoed • Segonzac • 2 200 000 €
  • 18  Ruimtes
  •  •  12  Slaapkamers 
  • •  755 m²

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot

Landgoed • Segonzac
2 200 000 €
  • 18  Ruimtes
  •  •  12  Slaapkamers 
  • •  755 m²
Delen

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Domeinen te koop in Segonzac
Domeinen te koop in Segonzac Domeinen te koop in Segonzac
Alle foto's bekijken

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Sluit

Landgoed
  • 18  Ruimtes
  •  •  12  Slaapkamers 
  • •  755 m²
2 200 000 €

Sluit

Aanbevolen

  • Zwembad
  • Terras
  • Balkon
  • Prachtig uitzicht
  • 5 Garages

In een rustige buurt, met een prachtig uitzicht dit huis (Landgoed) 755 m², met een perceel oppervlakte van 40028 m² bestaat uit 18 kamers waarvan 12 slaapkamers en 7 badkamers. Dit huis (Landgoed) is uitgerust van van een eetkamer, van een Aparte en ingericht keuken, van een balkon, van een zwembad, van een terras, van 4 garages en van een kelder. Zij is compleet gerenoveerd. Verwarming : "fuel oil underfloor". andere : openhaard.

Deze tekst is een automatische vertaling.

Referentie aanbieding : 240021662_1

Pak het plan

Algemene kenmerken

    • Ligging platteland
    • 18 Ruimtes
    • Rustig
    • Gerenoveerd
    • 4 Verdiepingen tellende gebouwen

Ontwikkeling van het pand

    • 1 Balkon
    • 12 Slaapkamers
    • Verwarming "fuel oil underfloor"
    • Kelder
    • Niet gemeubeld
    • 7 Aantal badkamers
    • Eetkamer
    • Open haard

Toegang

    • Alarm
    • 4 Garageboxen
    • 1 Garage

Energielabel

Energieprestatieadvies (EPA)

B

Index voor de uitstoot van broeikasgassen

B

Bekijk de details

Ontdek de omgeving
Print de kaart van dit vastgoed uit

Over de prijs

2 200 000 €
Kosten inclusief btw ten laste van de koper : 3% van de prijs van het onroerend goed exclusief kosten
Prijs van het onroerend goed exclusief kosten ten laste van de koper : 2 135 922 €
Kosten ook ten laste van de verkoper

Makelaarskosten

Georisico's

Informatie over de risico's waaraan dit pand is blootgesteld is beschikbaar op de website Géorisques https://www.georisques.gouv.fr

Meld deze geclassificeerde

Financiering

  • Duur van onze lening
    De gegevens in deze simulator zijn indicatief en niet contractueel.
  • Deze simulatie is bedoeld ter informatie en is gebaseerd op gemiddelde marktprijzen.
  • Aanvraag van informatie

    Bericht verzonden op

    Zie telefoon

    Door het bovenstaande nummer te gebruiken of op «Contact» te klikken, accepteert u de Algemene Voorwaarden en gaat u akkoord met het gebruik van onze , waarvan u uw toestemming te allen tijde kunt intrekken.

    304 IMPASSE DE LA PALETIE - BEZENAC

    24220 Castels

    (68 Mening)
    Het kantoor PRESTANT PERIGORD beschikt over 24 exclusieve vastgoedaanbiedingen

    Deze advertentie is aan uw favorieten toegevoegd

    © 2026 - BellesDemeures.com