Om optimaal te browsen, adviseren wij u om een andere browser te kiezen

Villa • Touques • 1 060 000 €
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  217 m²

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot

Villa • Touques
1 060 000 €
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  217 m²
Delen

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Luxe stadswoning te koop in Touques
Luxe stadswoning te koop in Touques Luxe stadswoning te koop in Touques
Alle foto's bekijken

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Sluit

Villa
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  217 m²
1 060 000 €

Sluit

Aanbevolen

  • Terras
  • 7 Parkeerplaatsen

Op het zuid-west gelegen dit huis (Villa) 217 m², gebouwd in 2015, met een perceel oppervlakte van 2500 m² bevat 7 kamers waarvan 4 slaapkamers en 4 badkamers. Dit huis (Villa) heeft van een woonkamer, van een eetkamer, van een Open en ingericht keuken, van een terras, van 2 garages en van 4 parkeerplaatsen. Honoraria : 6.

Deze tekst is een automatische vertaling.

Referentie aanbieding : VM2172-ANNEE

Pak het plan

Algemene kenmerken

    • Oriëntatie zuid, west
    • 1-Laagse gebouwen
    • Geen overburen
    • 7 Ruimtes
    • Bouwjaar 2015

Ontwikkeling van het pand

    • Woonkamer
    • 4 Slaapkamers
    • Eetkamer
    • Niet gemeubeld
    • Inkomhal
    • 4 Aantal badkamers

Toegang

    • Gehandicaptenvriendelijk
    • 1 Garage
    • 4 parkeerplaatsen
    • 2 Garageboxen

Energielabel

Energieprestatieadvies (EPA)

A

Index voor de uitstoot van broeikasgassen

A

Bekijk de details

Ontdek de omgeving

De eigenaar heeft niet het juiste adres van de woning verstrekt. De genoemde locatie is bij benadering.

Krijg het adres van de woning
Print de kaart van dit vastgoed uit

Over de prijs

1 060 000 €
Kosten inclusief btw ten laste van de koper : 6% van de prijs van het onroerend goed exclusief kosten
Prijs van het onroerend goed exclusief kosten : 1 000 000 €

Makelaarskosten

Georisico's

Informatie over de risico's waaraan dit pand is blootgesteld is beschikbaar op de website Géorisques https://www.georisques.gouv.fr

Meld deze geclassificeerde

Financiering

  • Duur van onze lening
    De gegevens in deze simulator zijn indicatief en niet contractueel.
  • Deze simulatie is bedoeld ter informatie en is gebaseerd op gemiddelde marktprijzen.
  • Aanvraag van informatie

    Bericht verzonden op

    Zie telefoon

    Door het bovenstaande nummer te gebruiken of op «Contact» te klikken, accepteert u de Algemene Voorwaarden en gaat u akkoord met het gebruik van onze , waarvan u uw toestemming te allen tijde kunt intrekken.

    30 AVENUE MICHEL D ORNANO

    14910 Blonville-sur-Mer

    Het kantoor Année-Hoinville immobilier beschikt over 30 exclusieve vastgoedaanbiedingen

    Deze advertentie is aan uw favorieten toegevoegd

    © 2026 - BellesDemeures.com