Om optimaal te browsen, adviseren wij u om een andere browser te kiezen

Huis • Deauville • 750 000 €
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  90,5 m²

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot

Huis • Deauville
750 000 €
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  90,5 m²
Delen

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Luxe huizen en villa te koop in Deauville
Luxe huizen en villa te koop in Deauville Luxe huizen en villa te koop in Deauville
Alle foto's bekijken

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Sluit

Huis
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  90,5 m²
750 000 €

Sluit

Aanbevolen

  • Prachtig uitzicht

Met een prachtig uitzicht en oost gelegen dit huis90,5 m², gebouwd in 1996 bestaat uit 5 kamers waarvan 4 slaapkamers en 2 WC's. Dit huis is uitgerust van van een woonkamer 29,31 m² en van een Open keuken. Verwarming : "individual electric radiator". andere : openhaard, kabeltelevisie. Honoraria : 5.042.

Deze tekst is een automatische vertaling.

Referentie aanbieding : 87036801

Pak het plan

Algemene kenmerken

    • Oriëntatie oost
    • Bouwjaar 1996
    • 5 Ruimtes

Ontwikkeling van het pand

    • Woonkamer 29,31 m²
    • Niet gemeubeld
    • 2 Aantal doucheruimtes
    • 4 Slaapkamers
    • Open haard
    • 2 Toilet
    • Verwarming "individual electric radiator"

Energielabel

Energieprestatieadvies (EPA)

D

Index voor de uitstoot van broeikasgassen

B

Bekijk de details

Ontdek de omgeving

De eigenaar heeft niet het juiste adres van de woning verstrekt. De genoemde locatie is bij benadering.

Krijg het adres van de woning
Print de kaart van dit vastgoed uit

Over de prijs

750 000 €
Kosten inclusief btw ten laste van de koper : 5,042% van de prijs van het onroerend goed exclusief kosten
Prijs van het onroerend goed exclusief kosten : 714 000 €

Makelaarskosten

Over het mede-eigendom

Het mede-eigendom omvat 40 eenheden voor een gemiddeld jaarlijks bedrag in het voorlopige budget voor de onderhoudskosten van 1.152 €

Georisico's

Informatie over de risico's waaraan dit pand is blootgesteld is beschikbaar op de website Géorisques https://www.georisques.gouv.fr

Meld deze geclassificeerde

Financiering

  • Duur van onze lening
    De gegevens in deze simulator zijn indicatief en niet contractueel.
  • Deze simulatie is bedoeld ter informatie en is gebaseerd op gemiddelde marktprijzen.
  • Aanvraag van informatie

    Bericht verzonden op

    Zie telefoon

    Door het bovenstaande nummer te gebruiken of op «Contact» te klikken, accepteert u de Algemene Voorwaarden en gaat u akkoord met het gebruik van onze , waarvan u uw toestemming te allen tijde kunt intrekken.

    7 AV DU G DE GAULLE

    14800 Deauville

    Het kantoor Consultants Immobilier Deauville beschikt over 68 exclusieve vastgoedaanbiedingen

    Deze advertentie is aan uw favorieten toegevoegd

    © 2026 - BellesDemeures.com