Om optimaal te browsen, adviseren wij u om een andere browser te kiezen

Huis • Côte Pavée-L Hers-La Terrasse, Toulouse • 1 019 200 €
  • Ruimtes

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot

Huis • Côte Pavée-L Hers-La Terrasse, Toulouse
1 019 200 €
  • Ruimtes
Delen

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Luxe huizen en villa te koop in Côte Pavée-L Hers-La Terrasse
Luxe huizen en villa te koop in Côte Pavée-L Hers-La Terrasse Luxe huizen en villa te koop in Côte Pavée-L Hers-La Terrasse
Alle foto's bekijken

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Sluit

Huis
  • Ruimtes
1 019 200 €

Sluit

Aanbevolen

  • Prachtig uitzicht

Met een prachtig uitzicht en west gelegen dit huis bestaat uit 7 kamers. Dit huis is uitgerust van van een woonkamer en van een Geen keuken. andere : kabeltelevisie. Honoraria : 4.

Deze tekst is een automatische vertaling.

Referentie aanbieding : 86705028

Pak het plan

Algemene kenmerken

    • Oriëntatie west
    • 7 Ruimtes

Ontwikkeling van het pand

    • Woonkamer
    • Niet gemeubeld

Energielabel

Energieprestatieadvies (EPA)

C

Index voor de uitstoot van broeikasgassen

D

Bekijk de details

Ontdek de omgeving

De eigenaar heeft niet het juiste adres van de woning verstrekt. De genoemde locatie is bij benadering.

Krijg het adres van de woning
Print de kaart van dit vastgoed uit

Over de prijs

1 019 200 €
Kosten inclusief btw ten laste van de koper : 4% van de prijs van het onroerend goed exclusief kosten
Prijs van het onroerend goed exclusief kosten : 980 000 €

Georisico's

Informatie over de risico's waaraan dit pand is blootgesteld is beschikbaar op de website Géorisques https://www.georisques.gouv.fr

Meld deze geclassificeerde

Financiering

  • Duur van onze lening
    De gegevens in deze simulator zijn indicatief en niet contractueel.
  • Deze simulatie is bedoeld ter informatie en is gebaseerd op gemiddelde marktprijzen.
  • Aanvraag van informatie

    Bericht verzonden op

    Zie telefoon

    Door het bovenstaande nummer te gebruiken of op «Contact» te klikken, accepteert u de Algemene Voorwaarden en gaat u akkoord met het gebruik van onze , waarvan u uw toestemming te allen tijde kunt intrekken.

    281 AVENUE JEAN RIEUX

    31500 Toulouse

    Het kantoor Maison Soler de Lastelle beschikt over 29 exclusieve vastgoedaanbiedingen

    Deze advertentie is aan uw favorieten toegevoegd

    © 2026 - BellesDemeures.com