U heeft geen enkele favoriete advertentie.
Klik op het symbool
in een advertentie om het aan uw lijst toe te voegen.
Nederlands
Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Wilt u deze vastgoedaanbieding graag bezoeken?
Dit huis260 m², gebouwd in 1967, met een perceel oppervlakte van 800 m² bestaat uit 8 kamers waarvan 6 slaapkamers en 2 WC's. Dit huis is uitgerust van van een woonkamer 43 m², van een Ingericht keuken en van een terras. Verwarming : "individual". Honoraria : 3.636364.
Deze tekst is een automatische vertaling.
Referentie aanbieding : 15826
Energieprestatieadvies (EPA)
C
De eigenaar heeft niet het juiste adres van de woning verstrekt. De genoemde locatie is bij benadering.
Over de prijs
570 000 €
Kosten inclusief btw ten laste van de koper : 3,636364% van de prijs van het onroerend goed exclusief kosten
Prijs van het onroerend goed exclusief kosten : 550 000 €
Georisico's
Informatie over de risico's waaraan dit pand is blootgesteld is beschikbaar op de website Géorisques https://www.georisques.gouv.fr
Wettelijke informatie kantoor
WALTER & DE MAISON, met een kapitaal van 12.000 €
Beroepslicentie nr. CPI7501201800003052
Zetel: 94 rue Saint Lazare 75009 Paris
Financiële garantie Galian voor een bedrag van 120.000 €
RCS: Paris 511028334
Deze advertentie is aan uw favorieten toegevoegd