U heeft geen enkele favoriete advertentie.
Klik op het symbool
in een advertentie om het aan uw lijst toe te voegen.
Nederlands
Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Wilt u deze vastgoedaanbieding graag bezoeken?
Met een prachtig uitzicht en zuid gelegen dit huis385 m², met een perceel oppervlakte van 4000 m² bevat 7 kamers waarvan 4 slaapkamers, 2 badkamers en 1 WC. Dit huis heeft van een woonkamer 137 m², van een eetkamer 46 m², van een Geen keuken, van een zwembad, van een garage en van een kelder18 m². Verwarming : "individual gaz". andere : parketvloer, openhaard, kabeltelevisie. Honoraria : 4.902.
Deze tekst is een automatische vertaling.
Referentie aanbieding : 86782962
Energieprestatieadvies (EPA)
D
Index voor de uitstoot van broeikasgassen
D
De eigenaar heeft niet het juiste adres van de woning verstrekt. De genoemde locatie is bij benadering.
Over de prijs
1 070 000 €
Kosten inclusief btw ten laste van de koper : 4,902% van de prijs van het onroerend goed exclusief kosten
Prijs van het onroerend goed exclusief kosten : 1 020 000 €
Georisico's
Informatie over de risico's waaraan dit pand is blootgesteld is beschikbaar op de website Géorisques https://www.georisques.gouv.fr
Deze advertentie is aan uw favorieten toegevoegd