Om optimaal te browsen, adviseren wij u om een andere browser te kiezen

Huis • Capucins-Saint Michel-Nansouty-Saint Genès, Bordeaux • 725 000 €
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  121 m²

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot

Huis • Capucins-Saint Michel-Nansouty-Saint Genès, Bordeaux
725 000 €
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  121 m²
Delen

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Luxe huizen en villa te koop in Capucins-Saint Michel-Nansouty-Saint Genès
Luxe huizen en villa te koop in Capucins-Saint Michel-Nansouty-Saint Genès Luxe huizen en villa te koop in Capucins-Saint Michel-Nansouty-Saint Genès
Alle foto's bekijken

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Sluit

Huis
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  121 m²
725 000 €

Sluit

Aanbevolen

  • Terras
  • Rustig
  • Kelder

In een rustige buurt, op het zuid gelegen dit huis121 m² bevat 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Dit huis heeft van een Ingericht keuken, van een terras en van een kelder. Honoraria : 3.57.

Deze tekst is een automatische vertaling.

Referentie aanbieding : 437544W3PARY

Pak het plan

Algemene kenmerken

    • Oriëntatie zuid
    • Rustig
    • 5 Ruimtes

Ontwikkeling van het pand

    • Kelder
    • Niet gemeubeld
    • Inkomhal
    • 1 Aantal doucheruimte
    • 4 Slaapkamers

Energielabel

Energieprestatieadvies (EPA)

Niet kenbaar gemaakt

Index voor de uitstoot van broeikasgassen

Niet kenbaar gemaakt

Ontdek de omgeving

De eigenaar heeft niet het juiste adres van de woning verstrekt. De genoemde locatie is bij benadering.

Krijg het adres van de woning
Print de kaart van dit vastgoed uit

Over de prijs

725 000 €
Kosten inclusief btw ten laste van de koper : 3,57% van de prijs van het onroerend goed exclusief kosten
Prijs van het onroerend goed exclusief kosten : 700 000 €

Georisico's

Informatie over de risico's waaraan dit pand is blootgesteld is beschikbaar op de website Géorisques https://www.georisques.gouv.fr

Meld deze geclassificeerde

Financiering

  • Duur van onze lening
    De gegevens in deze simulator zijn indicatief en niet contractueel.
  • Deze simulatie is bedoeld ter informatie en is gebaseerd op gemiddelde marktprijzen.
  • Aanvraag van informatie

    Bericht verzonden op

    Zie telefoon

    Door het bovenstaande nummer te gebruiken of op «Contact» te klikken, accepteert u de Algemene Voorwaarden en gaat u akkoord met het gebruik van onze , waarvan u uw toestemming te allen tijde kunt intrekken.

    PAUL PARKER PROPERTIES

    10 RUE DU COLISEE

    75008 Parijs 8e

    Deze advertentie is aan uw favorieten toegevoegd

    © 2026 - BellesDemeures.com