Om optimaal te browsen, adviseren wij u om een andere browser te kiezen

Huis • Caudéran-Barrière Judaïque, Bordeaux • 575 000 €
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  100 m²

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot

Huis • Caudéran-Barrière Judaïque, Bordeaux
575 000 €
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  100 m²
Delen

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Luxe huizen en villa te koop in Caudéran-Barrière Judaïque
Luxe huizen en villa te koop in Caudéran-Barrière Judaïque Luxe huizen en villa te koop in Caudéran-Barrière Judaïque
Alle foto's bekijken

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Sluit

Huis
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  100 m²
575 000 €

Sluit

Aanbevolen

  • Parking
  • Rustig

In een rustige buurt, dit huis100 m², met een perceel oppervlakte van 410 m² bevat 3 kamers waarvan 2 slaapkamers en 1 WC. Dit huis heeft van een woonkamer, van een eetkamer, van een Aparte keuken en van een parkeerplaats. Verwarming : "individual gaz". andere : openhaard. Honoraria : 4.55.

Deze tekst is een automatische vertaling.

Referentie aanbieding : TDSJ-ZJR-WLQ

Pak het plan

Algemene kenmerken

    • Rustig
    • 3 Ruimtes

Ontwikkeling van het pand

    • Woonkamer
    • 1 Toilet
    • Verwarming "individual gaz"
    • Eetkamer
    • Niet gemeubeld
    • 1 Aantal doucheruimte
    • 2 Slaapkamers
    • Open haard

Toegang

    • 1 Parking

Energielabel

Energieprestatieadvies (EPA)

E

Index voor de uitstoot van broeikasgassen

E

Bekijk de details

Ontdek de omgeving
Print de kaart van dit vastgoed uit

Over de prijs

575 000 €
Kosten inclusief btw ten laste van de koper : 4,55% van de prijs van het onroerend goed exclusief kosten
Prijs van het onroerend goed exclusief kosten : 549 976 €

Makelaarskosten

Georisico's

Informatie over de risico's waaraan dit pand is blootgesteld is beschikbaar op de website Géorisques https://www.georisques.gouv.fr

Meld deze geclassificeerde

Financiering

  • Duur van onze lening
    De gegevens in deze simulator zijn indicatief en niet contractueel.
  • Deze simulatie is bedoeld ter informatie en is gebaseerd op gemiddelde marktprijzen.
  • Aanvraag van informatie

    Bericht verzonden op

    Zie telefoon

    Door het bovenstaande nummer te gebruiken of op «Contact» te klikken, accepteert u de Algemene Voorwaarden en gaat u akkoord met het gebruik van onze , waarvan u uw toestemming te allen tijde kunt intrekken.

    Laplace Immobilier 33

    73 route de Feydit Cc les Hauts de Corbiac

    33160 Saint-Médard-en-Jalles

    (62 Mening)

    Deze advertentie is aan uw favorieten toegevoegd

    © 2026 - BellesDemeures.com