U heeft geen enkele favoriete advertentie.
Klik op het symbool
in een advertentie om het aan uw lijst toe te voegen.
Nederlands
Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Wilt u deze vastgoedaanbieding graag bezoeken?
In een rustige buurt, op het zuid gelegen dit huis186 m², gebouwd in 1949, met een perceel oppervlakte van 808 m² bevat 7 kamers waarvan 4 slaapkamers, 1 badkamer en 2 WC's. Dit huis heeft van een woonkamer 85 m², van een eetkamer, van een Ingericht keuken, van een terras, van een garage en van 5 parkeerplaatsen. Verwarming : "individual gaz radiator". Honoraria : 4.213865.
Deze tekst is een automatische vertaling.
Referentie aanbieding : 5282
Energieprestatieadvies (EPA)
C
Index voor de uitstoot van broeikasgassen
C
De eigenaar heeft niet het juiste adres van de woning verstrekt. De genoemde locatie is bij benadering.
Over de prijs
1 150 000 €
Kosten inclusief btw ten laste van de koper : 4,213865% van de prijs van het onroerend goed exclusief kosten
Prijs van het onroerend goed exclusief kosten : 1 103 500 €
Vereniging van eigenaren : Pas de procédure en cours
Georisico's
Informatie over de risico's waaraan dit pand is blootgesteld is beschikbaar op de website Géorisques https://www.georisques.gouv.fr
Door het bovenstaande nummer te gebruiken of op «Contact» te klikken, accepteert u de Algemene Voorwaarden en gaat u akkoord met het gebruik van onze , waarvan u uw toestemming te allen tijde kunt intrekken.
197 AVENUE PIERRE BROSSOLETTE
94170 Le Perreux-sur-Marne
Wettelijke informatie kantoor
DOLCE CASA IMMOBILIER TRANSACTION, met een kapitaal van 1.000 €
Beroepslicentie nr. CPI94012021000000076
Zetel: 197 Avenue Pierre Brossolette 94170 LE PERREUX SUR MARNE
RCS: LE PERREUX SUR MARNE 900301037
Deze advertentie is aan uw favorieten toegevoegd