U heeft geen enkele favoriete advertentie.
Klik op het symbool
in een advertentie om het aan uw lijst toe te voegen.
Nederlands
Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Wilt u deze vastgoedaanbieding graag bezoeken?
In een rustige buurt, op het zuid gelegen dit huis225 m², gebouwd in 1900, met een perceel oppervlakte van 415 m² heeft 7 kamers waarvan 5 slaapkamers, 1 badkamer en 1 WC. Dit huis is voorzien van een woonkamer 40 m², een Aparte keuken, een kelder en 2 parkeerplaatsen. Verwarming : "individual fuel oil radiator". andere : openhaard. Honoraria : 4.17.
Deze tekst is een automatische vertaling.
Referentie aanbieding : 2405
Energieprestatieadvies (EPA)
G
Index voor de uitstoot van broeikasgassen
G
Woning met overmatig energieverbuik
Over de prijs
1 150 000 €
Kosten inclusief btw ten laste van de koper : 4,17% van de prijs van het onroerend goed exclusief kosten
Prijs van het onroerend goed exclusief kosten : 1 104 000 €
Georisico's
Informatie over de risico's waaraan dit pand is blootgesteld is beschikbaar op de website Géorisques https://www.georisques.gouv.fr
Door het bovenstaande nummer te gebruiken of op «Contact» te klikken, accepteert u de Algemene Voorwaarden en gaat u akkoord met het gebruik van onze , waarvan u uw toestemming te allen tijde kunt intrekken.
27 avenue du General de Gaulle
92150 Suresnes
Deze advertentie is aan uw favorieten toegevoegd