Om optimaal te browsen, adviseren wij u om een andere browser te kiezen

Stadswoning • Plateau Nord, Suresnes • 1 032 500 €
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  138 m²

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot

Stadswoning • Plateau Nord, Suresnes
1 032 500 €
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  138 m²
Delen

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Stadshuizen te koop in Plateau Nord
Stadshuizen te koop in Plateau Nord Stadshuizen te koop in Plateau Nord
Alle foto's bekijken

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Sluit

Stadswoning
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  138 m²
1 032 500 €

Sluit

Aanbevolen

  • Terras
  • Balkon
  • Rustig

In een rustige buurt, op het noord-oost gelegen dit huis (Stadswoning) 138 m², gebouwd in 1930, met een perceel oppervlakte van 110 m² bestaat uit 6 kamers waarvan 4 slaapkamers, 2 badkamers en 2 WC's. Dit huis (Stadswoning) is uitgerust van van een woonkamer, van een eetkamer, van een Geen keuken, van een balkon en van een terras. Zij is compleet gerenoveerd. Verwarming : "gaz radiator". andere : parketvloer, openhaard, kabeltelevisie. Honoraria : 3.25.

Deze tekst is een automatische vertaling.

Referentie aanbieding : 2350

Pak het plan

Algemene kenmerken

    • Ligging stad
    • Rustig
    • 6 Ruimtes
    • Oriëntatie noord, oost
    • Bouwjaar 1930
    • Gerenoveerd
    • Geen overburen
    • 3 Verdiepingen tellende gebouwen

Ontwikkeling van het pand

    • 1 Balkon 3,93 m²
    • Inkomhal
    • Open haard
    • 2 Aantal badkamers
    • Woonkamer
    • 4 Slaapkamers
    • Parket
    • Eetkamer
    • 2 Toilet
    • Verwarming "gaz radiator"

Energielabel

Energieprestatieadvies (EPA)

C

Index voor de uitstoot van broeikasgassen

C

Bekijk de details

Ontdek de omgeving
Print de kaart van dit vastgoed uit

Over de prijs

1 032 500 €
Kosten inclusief btw ten laste van de koper : 3,25% van de prijs van het onroerend goed exclusief kosten
Prijs van het onroerend goed exclusief kosten : 1 000 000 €

Makelaarskosten

Georisico's

Informatie over de risico's waaraan dit pand is blootgesteld is beschikbaar op de website Géorisques https://www.georisques.gouv.fr

Meld deze geclassificeerde

Financiering

  • Duur van onze lening
    De gegevens in deze simulator zijn indicatief en niet contractueel.
  • Deze simulatie is bedoeld ter informatie en is gebaseerd op gemiddelde marktprijzen.
  • Aanvraag van informatie

    Bericht verzonden op

    Zie telefoon

    Digital Classifieds France verwerkt uw gegevens om deze door te geven aan de vastgoedprofessional waarmee u contact wilt opnemen om uw verzoek te behandelen. Deze gegevens kunnen worden doorgegeven aan de bedrijven van de Groep AVIV waarvan wij deel uitmaken. Om uw rechten uit te oefenen aangaande uw gegevens (inzage, rectificatie, wissen, bezwaar, portabiliteit en beperking van verwerking), kunt u contact met ons opnemen op dit adres: Digital Classifieds France - 65 Rue Ordener, 75880 Paris Cedex 18, Frankrijk, of klikt u hier. Voor meer informatie, kunt u ook ons algemeen gegevensbeschermingsbeleid.

    27 avenue du General de Gaulle

    92150 Suresnes

    Het kantoor VILLA D'OUEST beschikt over 31 exclusieve vastgoedaanbiedingen

    Deze advertentie is aan uw favorieten toegevoegd

    © 2026 - BellesDemeures.com