Om optimaal te browsen, adviseren wij u om een andere browser te kiezen

Huis • République, Suresnes • 1 100 000 €
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  200 m²

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot

Huis • République, Suresnes
1 100 000 €
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  200 m²
Delen

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Luxe huizen en villa te koop in République
Luxe huizen en villa te koop in République Luxe huizen en villa te koop in République
Alle foto's bekijken

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Sluit

Huis
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  200 m²
1 100 000 €

Sluit

Aanbevolen

  • Terras
  • Balkon
  • Prachtig uitzicht
  • Jardin
  • Rustig

In een rustige buurt, met een prachtig uitzicht en zuid-west gelegen dit huis200 m², gebouwd in 1958, met een perceel oppervlakte van 537 m² heeft 7 kamers waarvan 4 slaapkamers, 1 badkamer en 2 WC's. Dit huis is voorzien van een woonkamer, een eetkamer, een Aparte en ingericht keuken, een balkon, een terras en een kelder. Verwarming : "collective gaz". andere : parketvloer, openhaard, kabeltelevisie. Honoraria : 3.09.

Deze tekst is een automatische vertaling.

Referentie aanbieding : 2218

Pak het plan

Algemene kenmerken

    • Oriëntatie zuid, west
    • Bouwjaar 1958
    • Geen overburen
    • 7 Ruimtes
    • Rustig

Ontwikkeling van het pand

    • 1 Balkon
    • Eetkamer
    • 2 Toilet
    • Verwarming "collective gaz"
    • Kelder
    • Inkomhal
    • Open haard
    • 1 Aantal doucheruimte
    • Woonkamer
    • 4 Slaapkamers
    • Parket
    • 1 Aantal badkamers

Energielabel

Energieprestatieadvies (EPA)

E

Index voor de uitstoot van broeikasgassen

E

Bekijk de details

Ontdek de omgeving
Print de kaart van dit vastgoed uit

Over de prijs

1 100 000 €
Kosten inclusief btw ten laste van de koper : 3,09% van de prijs van het onroerend goed exclusief kosten
Prijs van het onroerend goed exclusief kosten : 1 067 000 €

Makelaarskosten

Georisico's

Informatie over de risico's waaraan dit pand is blootgesteld is beschikbaar op de website Géorisques https://www.georisques.gouv.fr

Meld deze geclassificeerde

Financiering

  • Duur van onze lening
    De gegevens in deze simulator zijn indicatief en niet contractueel.
  • Deze simulatie is bedoeld ter informatie en is gebaseerd op gemiddelde marktprijzen.
  • Aanvraag van informatie

    Bericht verzonden op

    Zie telefoon

    Door het bovenstaande nummer te gebruiken of op «Contact» te klikken, accepteert u de Algemene Voorwaarden en gaat u akkoord met het gebruik van onze , waarvan u uw toestemming te allen tijde kunt intrekken.

    27 avenue du General de Gaulle

    92150 Suresnes

    Het kantoor VILLA D'OUEST beschikt over 31 exclusieve vastgoedaanbiedingen

    Deze advertentie is aan uw favorieten toegevoegd

    © 2026 - BellesDemeures.com