U heeft geen enkele favoriete advertentie.
Klik op het symbool
in een advertentie om het aan uw lijst toe te voegen.
Nederlands
Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Wilt u deze vastgoedaanbieding graag bezoeken?
Op het oost-west gelegen dit huis122 m², gebouwd in 1950, met een perceel oppervlakte van 258 m² bestaat uit 5 kamers waarvan 3 slaapkamers, 1 badkamer en 2 WC's. Dit huis is uitgerust van van een woonkamer 37 m², van een eetkamer, van een Aparte en ingericht keuken en van 2 garages. Verwarming : "individual gaz". andere : parketvloer. Honoraria : 4.02.
Deze tekst is een automatische vertaling.
Referentie aanbieding : 147
Energieprestatieadvies (EPA)
F
Index voor de uitstoot van broeikasgassen
E
Woning met overmatig energieverbuik
Over de prijs
905 000 €
Kosten inclusief btw ten laste van de koper : 4,02% van de prijs van het onroerend goed exclusief kosten
Prijs van het onroerend goed exclusief kosten : 870 000 €
Georisico's
Informatie over de risico's waaraan dit pand is blootgesteld is beschikbaar op de website Géorisques https://www.georisques.gouv.fr
Deze advertentie is aan uw favorieten toegevoegd